Logo EKOBAL, s.r.o.

Projektový manažér/ka

EKOBAL, s.r.o.

Dolný Lieskov, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná, jej ďalší vývoj závisí od vzdelania, skúseností a dosahovaných výsledkov. Jej výška bude predmetom dohody medzi úspešným uchádzačom/uchádzačkou a zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Podporovať obchodný tím pri výbere vhodných technologických zariadení, riadiť projekty a poskytovať svoje odborné vedomosti a znalosti
- Vyhľadávať a oslovovať nových dodávateľov na základe požiadaviek našich zákazníkov
- Komunikovať so subdodávateľmi
- Zúčastňovať sa na rokovaniach so zákazníkmi a špecifikovať ich požiadavky a následne pripravovať pre subdodávateľov technické zadania
- Podieľať sa aktívne na technických poradách s výrobným oddelením a kontrolách výrobku pred jeho uvedením na trh a pri zmenovom konaní
- Podporovať tím pri identifikácii technických rizík a navrhovať preventívne opatrenia
- Poskytovať technickú podporu pri výbere dodávateľov komponentov so zreteľom na výrobné náklady a zisk a overovať technické možnosti výroby
- komunikácia s výrobným oddelením a ich usmerňovanie pri finalizovaní projektu
- dohľad pri prvej inštalácii a riešenie chýb pri prototype alebo nezhôd
- Podieľať sa na riešiteľských úlohách a zvyšovaní efektívnosti a produktivity výroby
- Neustále zvyšovať svoje odborné vedomosti a kvalifikáciu a tiež školiť členov obchodného tímu
- Zúčastňovať sa na veľtrhoch, odborných prezentáciách, workshopoch, seminároch a školeniach zameraných na baliace technológie a automatizáciu a robotizáciu baliacich procesov a manipulácie
- Pripravovať technickú dokumentáciu a v spolupráci
- Podporovať servisné oddelenie pri montáži technologických celkov baliacich liniek

- rekreačný poukaz
- príspevky na vzdelávanie
- free birthday, sick day
- ďalšie benefity v súlade s firemnými pravidlami

Prosíme pošlite nám svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Project - Základy
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
Solid Edge - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment, strojárstvo

Počet rokov praxe

2

• znalosť a prax v programe Solid Edge
• Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook
• samostatnosť
• dôslednosť
• zmysel pre zodpovednosť
• analytické schopnosti
• schopnosť pracovať v tíme, schopnosť viesť tím
• dodržiavanie termínov
• flexibilita

Úspešná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom baliacich strojov, lisovacích zariadení, technologických celkov a obalových materiálov, výhradne zastupujúca niekoľko svetových producentov obalov a technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Kašjaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4755741  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac