Logo EKOBAL, s.r.o.

Asistent/ka marketingu

EKOBAL, s.r.o.

Miesto práce
Dolný Lieskov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
1 000 EUR/mesiacUvedená mzda je nástupná, jej ďalší vývoj závisí od vzdelania, skúseností a dosahovaných výsledkov. Jej výška bude predmetom dohody medzi úspešným uchádzačom/uchádzačkou a zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zadávanie a pravidelná aktualizácia informácií na sociálne siete. Skúsenosti v tejto oblasti sú nevyhnutnosťou (content marketing výhodou);
- Copywriting/kreatívne písanie článkov, textov
- Spolupráca na rôznych marketingových aktivitách a úlohách
- Asistencia pri tvorbe marketingových aktivít spoločnosti

- komplexné zabezpečenie organizačných a administratívnych činností v rozsahu pridelenej agendy;

- podpora obchodného a marketingového tímu
- reporting za zverenú pracovnú oblasť v zmysle pokynov a požiadaviek priameho nadriadeného.
- podpora a spolupráca pri zabezpečení plynulého chodu kancelárie.
- objednávanie kancelárskych potrieb, tlačovín, odbornej literatúry a pod.;

- rekreačný poukaz
- príspevky na vzdelávanie
- free birthday, sick day
- ďalšie benefity v súlade s firemnými pravidlami

Prosíme pošlite nám svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom e-mailom. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Google Drive - Mierne pokročilý
Google Ads - Mierne pokročilý
Sociálne média - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v obdobnej pozícii je výhodou, nie však nevyhnutnou podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi privítame do tímu samostatnú, zodpovednú a motivovanú osobnosť.
Podmienkou úspešnosti je ovládanie slovenskej gramatiky a štylistiky, schopnosť preberať iniciatívu a pracovať samostatne, prehľad v aktuálnych trendoch sociálnych sietí, kreatívne myslenie, orientácia na cieľ a schopnosť dotiahnuť veci do úspešného konca

Úspešná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom baliacich strojov, lisovacích zariadení, technologických celkov a obalových materiálov, výhradne zastupujúca niekoľko svetových producentov obalov a technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Kašjaková
E-mail: poslať životopis
ID: 4753631  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac