Asistent/asistentka servisného oddelenia

EKOBAL, s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
september 2019
Základná mzda cca 600-1000€ v závislosti od splnenia podmienok a pracovných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna podpora servisného tímu
- evidencia požiadaviek na servis a opravy
- evidencia a spracovanie ponúk na servis
- fakturácia
- kontrola stavu servisných projektov
- objednávky náhradných dielov
- koordinácia práce tímu servisných technikov
- kontrola práce servisného tímu, vyúčtovanie nákladov a pod.

- práca v stabilnej úspešnej firme
- sociálny program
- priestor pre osobný rozvoj a vzdelávanie
- možnosť realizácie vlastných nápadov a návrhov

Svoje ponuky prosím zasielajte e-mailom na uvedenú adresu. Vyhradzujeme si právo odpovedať len uchádzačom spĺňajúcim základné požiadavky a vybraným pre osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer, ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- privítame dynamickú, motivovanú osobnosť so zmyslom pre zodpovednosť a detail
- pre úspech je potrebná dôslednosť a asertívny prístup k riešeniu úloh

Úspešná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom baliacich strojov, lisovacích zariadení, technologických celkov a obalových materiálov, výhradne zastupujúca niekoľko svetových producentov obalov a technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2623113  Dátum zverejnenia: 1.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná mzda cca 600-1000€ v závislosti od splnenia podmienok a pracovných skúseností.