Referent Dopravy

EKO SVIP, s.r.o. Sabinov

Miesto práce
Ovocinárska, Sabinov
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiac(finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného pracovníka na odd. dopravy v stavebnej spoločnosti.
Spracovanie denných záznamov - staziek o prevádzke vozidiel a stavebných strojov.
Spracovanie a vyhodnocovanie spotreby nafty vozového parku.
Evidencia skladového hospodárstva náhradných dielov.
Evidencia a vyhotovenie faktúr dopravy a komunikácia s ekonomickým oddelením.

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť vzdelávať sa
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- účasť na športových, kultúrnych podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ADMINISTRATÍVA

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva / doprava

Počet rokov praxe

3

- samostatnosť a rozhodnosť
- rozvážnosť a presnosť, dôslednosť
- flexibilita
- motivácia vzdelávať sa a pracovať na svojom
rozvoji

Spoločnosť EKO SVIP, s.r.o. je stavebná firma, ktorá sa od svojho založenia v roku 1997 venuje realizácii ekologických inžinierskych, vodohospodárskych a občianskych stavieb.

Do portfólia našich služieb patria:

Výstavba a rekonštrukcia inžinierskych stavieb (vodovody, kanalizácie, protipovodňové opatrenia)
Výstavba a rekonštrukcia bytových domov s napojením na inžinierske siete a nebytových budov
Rekonštrukcie a regenerácie miest a obcí a výstavba komunikácií
Prenájom dopravy a mechanizácie
Diagnostika kanalizačných potrubí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4064482  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac