Stavbyvedúci / majster

EKO SVIP, s.r.o. Sabinov

Miesto práce
Ovocinárska, Sabinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
1 500 EUR/mesiac(finálna mzda bude upravená v závislosti od znalostí a odborných skúseností vybraného uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon stavbyvedúceho podľa oprávnenia
- znalosť právnych predpisov vo výstavbe
- riadená a organizovaná práca na stavbe podľa PD, dodržiavanie harmonogramu a kvality stavby,
- podrobné vedenie príslušnej dokumentácie
- koordinácia prác subdodávateľov podľa ZoD
- kontrola kvality vstupov stavebnej výroby, vykonaných stavebných prác a použitých materiálov
- zodpovednosť za riadnu kolaudáciu
- evidencia a triedenie dokladov ku kolaudácii
- riešenie dodávateľských a odberateľských reklamácií.

- služobné auto,
- služobný notebook
- služobný mobil
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- možnosť vzdelávať sa
- možnosť voľby HPP/Živnosť
- účasť na športových, kultúrnych podujatiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

STAVEBNÉ

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-oprávnenie na funkciu stavbyvedúceho zo SKI, (nie je podmienkou)
- výborné riadiace a organizačné schopnosti
- samostatnosť a rozhodnosť
- rozvážnosť a presnosť, dôslednosť
- zásady BOZP, ochrany životného prostredia a
požiarnej ochrany
- kontrola výkonu práce podla normatív

Spoločnosť EKO SVIP, s.r.o. je stavebná firma, ktorá sa od svojho založenia v roku 1997 venuje realizácii ekologických inžinierskych, vodohospodárskych a občianskych stavieb.

Do portfólia našich služieb patria:

Výstavba a rekonštrukcia inžinierskych stavieb (vodovody, kanalizácie, protipovodňové opatrenia)
Výstavba a rekonštrukcia bytových domov s napojením na inžinierske siete a nebytových budov
Rekonštrukcie a regenerácie miest a obcí a výstavba komunikácií
Prenájom dopravy a mechanizácie
Diagnostika kanalizačných potrubí

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3920128  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac