Social media & Content specialist

Eko-sense cosmetics s. r. o.

Miesto práce
Magurská 9, Poprad-Veľká
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac10% mzdy tvorí variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš v sebe kreativitu a miluješ sociálne siete a technológie ? Máš skúsenosti s tvorbou atraktívneho obsahu rôzneho druhu a chceš byť súčasťou budovania silného brandu kozmetickej značky ANNEMARIE BORLIND?
Ak áno, pošli nám svoje CV a sprievodný/motivačný text a pridaj sa do tímu.

Aké budú tvoje zodpovednosti?
• návrh a tvorba contentu na sociálne siete (texty, obrázky, audio, videá, IG reels, stories atď.)
• návrh a tvorba príspevkov ambasádorom značky (Linkedin)
• Správa sociálnych sietí, denná publikácia stories
• Moderovanie diskusií a komentárov
• Analýza a reportovanie účinnosti a výkonnosti publikovaného obsahu na sociálnych sieťach
• návrh a tvorba Newslettrov (mairlite)
• úzka spolupráca s tímom, grafičkou

+ práca v mladom kolektíve v stabilnej spoločnosti s 13 ročnou tradíciou
+ práca v kreatívnej a dynamickej spoločnosti
+ zamestnanecké ceny za kozmetiku
+ rôzne iné benefity a výhody

CV bez motivačného listu pre nás nemá veľký význam, a preto posielajte skutočne neformálne listy, kde napíšete niečo o sebe, prečo vás naša ponuka zaujala a prečo si myslíte, že by sme si mala vybrať práve vás. Nezaujímavé CV a motivačné listy nezaraďujeme do užšieho kola. Ak máte pocit, že táto práca je presne to, čo ste chcete robiť, ste len krôčik pred úspechom. Držíme palce :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketingová komunikácia, copywriting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, social media

Počet rokov praxe

2

• Kreativita, precíznosť, dôslednosť, organizovanosť,
• Skúsenosti s tvorbou obsahu pre sociálne médiá a znalosť rôznych platform (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn atď .)
• Copywriting skill - vytvárať originálny, zaujímavý a pútavý obsah, ktorý zaujme cieľovú skupinu (výborná znalosť slovenského jazyka je samozrejmosť !)
• Výhodou sú skúsenosti s nástrojmi pre tvorbu grafického obsahu (Canva, Figma, CapCut apod…)
• Výhodou sú skúsenosti so Zoomsphere

Naša firma Eko-sense cosmetics s.r.o. je hrdým distribútorom popredných značiek ako Annemarie Börlind, DADO SENS, a nových značiek Original Botanic a Anea Techline, s 14-ročnou históriou rastu a úspechu na trhoch v Slovenskej a Českej republike.

Našou firemnou politikou je dosiahnuť viac ako je štandard, láska k práci, láska k životu, organizácie práce, efektívny time-manažment, dosahovanie stanovených cieľov, efektivita práce, osobná angažovanosť, tímová práca a dynamika
Našimi hodnotami sú: poctivosť, zodpovednosť, čas sú peniaze, práca je našim poslaním, milujeme čo robíme, nadčasový prístup, oslavujeme úspechy
ID: 4591726  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac