Robotník na ručné čistenie komunikácií

EKO-podnik VPS

Miesto práce
Račianska 28, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
710 - 750 EUR/mesiacNástupný plat s osobným ohodnotením 710

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme piatich pomocných robotníkov, ktorých náplň práce bude :
• v zimnom období vykonáva ručné odhadzovanie snehu a dočisťovanie komunikácií;
• vykonáva ručné pomocné práce pri čistení zvereného úseku;
• vykonáva ručné čistenie komunikácií a krajníc;
• vykonáva práce pri dočisťovaní za zametačkou;
• v zimnej sezóne (cca v mesiacoch XI. – III.) sa podieľa na zimnej
údržbe spravovaných objektov.

- nástupný plat ( s osobným príplatkom 710,- €),
- 13. plat
- týždeň dovolenky naviac,
- 37,5 hodinový týždenný pracovný čas,
- stravné lístky,
- príspevok do DDS 2,5% z hrubého príjmu aj počas skúšobnej doby,
- poskytnutie pracovného ošatenia a OPP,
- lekárske prehliadky,
- pracovná doba : 6 : 00 -14 : 00 h.,

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mailovú adresu: [email protected], alebo telefonicky 0911 420317.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- bezúhonnosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť

EKO – podnik verejnoprospešných služieb je príspevková organizácia zriadená mestskou častou Bratislava Nové Mesto.
Zaoberá sa:
•správou a údržbou ciest 3. a 4. kategórie
•správou a údržbou verejnej zelene
•správou a údržbou takmer 50 ihrísk a športovísk
•správou a prevádzkou lanovky na Kolibe
•správou a prevádzkou tržnice na Trnavskom mýte
•správou a prevádzkou športovo – kultúrneho areálu Kuchajda
•zimnou údržbou ciest 3. a 4. kategórie ako aj chodníkov v mestskej časti

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3214455  Dátum zverejnenia: 19.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 710 - 750 EUR/mesiacNástupný plat s osobným ohodnotením 710