Automechanik / Autoelektrikár - Autorizovaný servis

EKO-AUTO s. r. o.

Miesto práce
Štefánikova 90, Bardejov
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda na prvé 3 mesiace (skúšobná doba) je 1100 eur. Následne sa uzatvára zmluva na dobu neurčitú kde sa mzda individuálne posudzuje podľa schopností uchádzača (1200 - 1500 eur) + bonus každý mesiac 5 až 40 % zo mzdy v závislosti od výkonu a kvality vykonanenej práce zamestnanca. Konečná mzda je tvorená: základná mzda + počet odpracovaných normohodín + bonus/odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Sme autorizovaný servis značiek Hyundai, Ford a Lada, zároveň vykonávame montáže dvojitého ovládania vlasnej výroby pre vozidlá Autoškoly.
- V roku 2024 otvárame nový servis a predaj pre novú značku ako autorizovaný partner preto hľadáme nových automechanikov a autoelektrikárov.

Hlavné náplne práce:
- zisťovanie závad a riešenie technických problémov na vozidlách
- správne vykonanie servisných prehliadok na vozidlách podľa platných kontrolných zoznamov
- využívanie diagnostiky a dostupných systémov pri opravách vozidiel
- zúčastňovanie sa na školení predpísaných výrobcom/dovozcom a sledovaní aktuálnych noviniek
- Záručné a pozáručné opravy.
- Vykonávanie bežnej údržby vozidiel ako napr. servisná prehliadka, servis bŕzd, výmena oleja.
- a podobne...

- Vzdelávací program - možnosť postupného rastu
- Mladý kolektív
- Príjemné prostredie
- Zľavy pri kúpe vozidla, dielov

Informácie o výberovom konaní

- Životopis poslať emailom na [email protected]
- Uchádzač bude konktatovaný telefonicky alebo emailom a bude informovaný o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- flexibilita
- ústretovosť
- komunikácia
- práca v kolektíve
- chuť do práce

Autorizovaný predaj a servis značiek Hyundai, Ford a Lada. Stredisko montáže dvojitého ovládania vlasnej výroby pre vozidlá Autoškoly.
ID: 4651312  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac