Можливість для людей з України
Logo EKA-Z, s. r. o.

Účtovníčka

EKA-Z, s. r. o.

Vysokoškolákov 41/31, Žilina-Vlčince, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
930 - 3 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky a odmeny za výkon.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO OČAKÁVAME?
• Základy z Účtovníctva: Minimálna ročná prax v oblasti účtovníctva je požadovaná, ale tam to nekončí.
• Ochota Učiť sa: Očakávame od Vás veľkú chuť učiť sa a rozvíjať svoje zručnosti. V účtovníctve je vždy niečo nové a vždy kam sa posúvať, ochota neprestajne sa vzdelávať a získavať nové skúsenosti a vedomosti je pre nás rovnako dôležitá ako už získané vedomosti.
• Spolupráca v Tíme: Vaša schopnosť spolupracovať s kolegami, komunikovať s klientmi a byť otvorená nápadom a spätným väzbám je kľúčová pre náš spoločný úspech.
• Aktívny Prístup k Výzvam: Očakávame, že sa postavíte výzvam čelom, pritom budete hľadať riešenia a nové prístupy k problémom. Správnym zaúčtovaním sa naša práca často len začína. Vy sa musíte na účtovníctvo vedieť pozrieť s nadhľadom a včas identifikovať hrozby a možnosti na zlepšenie.
• Ochota Pomáhať: Očakávame, že budete mať skutočnú túžbu pomáhať nielen svojim kolegom, ale aj našim klientom. Vaša schopnosť poskytnúť podporu a rady menej skúseným členom a klientom a zdieľať svoje vedomosti a skúsenosti je pre nás mimoriadne cenná.

Chceme z Vás vytvoriť lídra v oblasti účtovníctva a nastúpiť s Vami na spoločnú cestu k úspechu.
Ste pripravená na novú kariérnu výzvu? Ste ochotná pridať sa k nášmu rastúcemu tímu a stať sa súčasťou rodiny profiúčtovníctva? Ak áno, neváhajte a kontaktujte nás!

Vaša budúcnosť v účtovníctve začína TU!

ČO PONÚKAME?
• Rodinná Atmosféra: Vo firme profiúčtovníctvo nie ste len číslom. U nás ste členom rodiny, kde každý individuálne prispieva k celkovému úspechu a každý člen je cenený. Našu firmu netvoria budovy a stroje, ale kolektív nadšených ľudí, odborníkov.
• Pracovná Rovnováha a Život: Rešpektujeme váš osobný čas a rodinné záväzky. Umožňujeme flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočne pracovať aj z domu, takže sa môžete sústrediť na to, čo je v živote dôležité.
• Vzdelávacie Príležitosti: Ponúkame širokú škálu vzdelávacích kurzov a školení pre Váš profesionálny a osobný rast. Chceme, aby ste boli v obore vždy o krok vpred.
• Kolektívne Aktivity Mimo Práce: Pravidelné teambuildingové aktivity, výlety a kultúrne akcie sú len niektorými z možností, ako sa môžete bližšie spoznať s kolegami mimo pracovného prostredia.
• Wellness a Pohoda: Ponúkame Vám možnosť užívať si firemné wellness aktivity, bezplatné cvičenie s trénerom a konzultácie s výživovým poradcom. Dbáme na vašu fyzickú aj mentálnu pohodu.
• Silný Tímový Duch: V našom kolektíve vládne atmosféra vzájomnej podpory a spolupráce. Budete súčasťou tímu kreatívnych ľudí, ktorí sa bavia prácou a vytvárajú spoločne úspechy.
• Firemné Súťaže: Naše súťaže nie sú len o zábave či o odmenách. Sú zamerané na posilnenie tímového ducha a umožňujú našim zamestnancom aktívne sa podieľať na rozvoji a inováciách našej spoločnosti. Vaše nápady a návrhy v rámci týchto súťaží môžu priamo ovplyvniť našu spoločnú budúcnosť a rast.

Pripojte sa k nám a využite všetky tieto benefity na posilnenie svojej kariéry a osobného života. V profiúčtovníctve Vás čaká príležitosť rásť, učiť sa a byť súčasťou niečoho špeciálneho.

Výberové konanie bude prebiehať v niekoľkých kolách. Najskôr od Vás potrebujeme Vaše životopisy a motivačné listy. Druhé kolo bude prebiehať formou dotazníka, v ktorom sa budeme pýtať na otázky, ktoré nás najviac zaujímajú. Po vyhodnotení dotazníkov bude nasledovať jedno alebo dve osobné stretnutia u nás, čo bude tretie, prípadne štvrté kolo podľa počtu uchádzačov.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník

Počet rokov praxe

1

VÁŠ PROFIL
• Máte aspoň základnú skúsenosť v účtovníctve a chuť dozvedať sa viac?
• Ste pripravená prijať nové výzvy a s chuťou rásť v obore?
• Ste ochotná tvoriť s nami silný tím, ktorý sa rozvíja a podporuje jeden druhého?
• Chcete byť odmeňovaná za výkon a prispievať k úspechu spoločnosti?
• Rada sa učíte novým veciam a ste otvorená novým skúsenostiam?

KTO SME?
Sme EKA-Z, s.r.o., známi pod obchodnou značkou profiúčtovníctvo s pôsobením v srdci Slovenska, v Žiline. Naša spoločnosť, ktorá je založená na silných základoch, pôsobí na trhu už od roku 2006, čím sme si vytvorili silné postavenie medzi účtovnými firmami v regióne. V súčasnosti nás je v tíme 17 a neustále rastieme a posilňujeme naše rady. Staráme sa o účtovníctvo viac ako 350tim spokojným klientom. Našou vášňou je pomáhať podnikateľom v ich ceste za úspechom a byť súčasťou ich úspešných príbehov. Veríme v spoluprácu a partnerstvo, kde naša práca zabezpečuje, že podnikateľom zostane viac času na ich hlavnú vášeň – podnikanie. Naša filozofia je jednoduchá, ale silná: Podnikajte!!! Na to ostatné máte nás.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Richard Roubal
Tel.: +421415624345
E-mail: poslať životopis
ID: 4660397  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac