Vodič kamiónu na východnom Slovensku, cisterna ADR

EJ group spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu vodiča na vnútroštátnu prepravu s cisternovým návesom ADR. VÝLUČNE Z VÝCHODNÉHO SLOVENSKA alebo z veľmi blízkeho okolia. Jazdí sa v dvojzmennej prevádzke (ranná/nočná zmena). PONÚKAME AJ MOŽNOSŤ PRÁCE SLOVENSKO-ŠPANIELSKO-SLOVENSKO S PLACHTOVÝM NÁVESOM !!!
Povinnosti:
- starostlivosť o zverenú súpravu
- dôsledné vypĺňanie cestovných príkazov
- dôsledné preberanie a odovzdávanie dokumentov k prepravovanému tovaru

Výborné platové ohodnotenie , stabilnú celoročnú prácu, dobrý kolektív, administratívna podpora v podobe dispečerov, moderný vozový park, atď
Vo všeobecnosti ponúkame zamestnanie v serióznej zabehnutej spoločnosti, kde vždy platia dohodnuté podmienky vrátane tých mzdových.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti EJ group, spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Žiadosť o prijatie a CV prosím zasielajte e-mailom na [email protected] alebo volajte na 0915 559 995.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodič

Vodičský preukaz

B, C, E

- psychologicé vyšetrenie vodiča MKD
- lekárske vyšetrenie
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta vodiča
- ZODPOVEDNOSŤ, dochvíľnosť, flexibilita
- chuť pracovať
- prax na vnútroštátnej preprave s cisternovým návesom ADR vítaná

Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby.
www.ejgroup.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3197202  Dátum zverejnenia: 26.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1850