Dispečer / logistik / špeditér

EJ group spol. s r.o.

Trenčianske Bohuslavice - Leo Industrial Park, 913 06 Trenčianske Bohuslavice, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
31.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do mladého dynamického tímu nového kolegu/kolegyňu na pozíciu, ktorej náplňou je predovšetkým:
- koordinácia zverených kamiónov a vodičov (6 súprav - ktoré jazdia ČR, PL, IT)
- sledovanie a kontrola priebehu prepráv
- vyhľadávanie nových prepravných príležitostí (aj práca s databázami prepráv)
- zodpovednosť za plnenie finančného plánu ziskovosti zverených kamiónov (tržby vs. náklady)
- príprava podkladov pre fakturáciu, štatistiky
- flexibilná a aktívna práca v kancelárii
- spolupráca s ostatnými kolegami a kolegyňami pre zabezpečenie plynulého chodu dopravy pri riešení problémov
- komunikácia v cudzom jazyku vítaná (prípadne sú k dispozícií kolegyne, ktoré vedia zastúpiť v plynulej komunikácii v angličtine a nemčine)
PRAX V OBORE MIN 3 ROKY NUTNÁ! Vážení uchádzači bez praxe v autodoprave, ďakujeme za záujem ale nekontaktujte nás prosím.

Nástup možný po dohode aj ihneď (podľa možností uchádzača).

Zvyšujúci sa systém odmeňovania, pravidelne včas vyplatená mzda, koncoročné odmeny. Vaše mzdové ohodnotenie bude dohodnuté individuálne podľa pracovných skúseností a dosiahnutej praxe. Nehľadáme lacného ale schopného zamestnanca. Čaká Vás výborný pracovný kolektív a seriózny prístup nadriadených.

Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti EJ group, spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 ZZ.

Žiadosť o prijatie a CV prosím zasielajte výlučne e-mailom na [email protected].

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- logické myslenie
- obchodnícky typ, ktorý má radosť z komunikácie
- čestnosť a zodpovednosť v práci
- znalosť anglického jazyka na aktívnej komunikatívnej úrovni je vítaná

Spoločnosť sa zaoberá viacerými oblasťami: obchod, autodoprava, logistika a špedícia, čiastočne stavebná činnosť a iné produkty a služby.
www.ejgroup.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3177429  Dátum zverejnenia: 28.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou