Nákupca M/F, Nástupná mzda už od 1 400 EUR!

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Lesná 880/1, 908 51 Holíč
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacTarifa 1260 EUR + osobné ohodnotenie 140 EUR Mzda bude stanovená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohľad nad zásobovaním
Nákup materiálu a služieb.
Riadenie dodávateľov – hodnotenie, výber a vývoj dodávateľov
Rokovania s dodávateľmi a koordinácia dodávateľov
Spracovávanie žiadostí, ponúk a objednávok
Správa dát v SAP systémoch, reporting.
Identifikácia nových príležitostí a realizácia opatrení na ich efektívne dosiahnutie
Participácia v projektových tímoch
Zabezpečovanie úloh odd. Nákupu pri zmenových konaniach.
Podpora oddelení MW (Materiálové hospodárstvo) a QS (Zabezpečenie kvality) pri eskaláciách.
Schvaľovanie došlých faktúr v súlade s dohodnutými obchodnými podmienkami

- pružný pracovný čas
- jazykové vzdelávanie
- bohatý sociálny program
- stravovanie v závodnej jedálni - 1,60 EUR/obed
- vernostný bonus
- finančná výpomoc pri životnom a pracovnom jubileu, narodení a svadbe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákup

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
užívateľsky PC, SAP
prax v odbore min.2 roky
vodičské oprávnenie skupiny B

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4535917  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac