Senior kontrolór m/f (mzda od 2000 EUR)

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegňu alebo kolegu, ktorý bude:
Vykonávať finančný kontroling a plánovanie po odbornej, organizačnej a personálnej stránke a zodpovedať za plánovanie, koordináciu jednotlivých oblastí ako aj kontrolu hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Zodpovednosti:
1. Kontroling
- Sledovanie výkazu zisku a strát na úrovni výrobných segmentov/projektov
- Monitorovanie nefinančných ukazovateľov na úrovni projektov
- Sledování nákladov podľa nákladových stredísk
- Vývoj a implementácia reportov pre segmenty/projekty z dostupných
dátových modulov
2. Účasť na zostavovaní mesačnej uzávierky
- Príprava podkladov pre účtovné oddelenie
- Mesačná správa výkazov zisku a ztrát, Súvahy a toku peňazí
- Analýza odchýlok oproti očakávaniam
- Odsúhlasovanie vnútropodnikových vzťahov
- Reporting výsledkov managementu
3. Účasť na zostavovaní plánov a Forecastov spoločnosti (P/L, B/S, CF)
- Budget – Ročný plán spoločnosti
- Forecast – Mesačný plán spoločnosti
4. Spracovanie štatistických výkazov
5. Ad – Hoc analýzy na základe požiadaviek manažmentu

- pružný pracovný čas
- zamestnanecké aktivity
- možnosť sebarealizácie
- stravovanie v závodnej jedálni len za 0,49 EUR

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.12.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
SAP Controlling module (CO) - pokročilý
SQL - pokročilý
Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Power BI - pokročilý

Počet rokov praxe

kontroling
5

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- presnosť
- komunikatívnosť
- proaktivita
- samostatnosť

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a našim mottom je spojenie slov „Technika a koža“, a to preto , že naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Eissmann Automotive Slovensko s.r.o.
Lesná 880/1
908 51 Holíč
ID: 3996407  Dátum zverejnenia: 6.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac