Špecialista pre vzdelávanie a rozvoj zamestnancov m/f (mzda od 1,500 EUR)

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zisťovanie vzdelávacích potrieb zamestnancov
- komunikácia s externými dodávateľmi, účasť pri výbere externých partnerov pre vzdelávanie
- organizácia školení pre zamestnancov, koordinácia plánu vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- výber a hodnotenie interných trénerov
- správa interného vzdelávacieho softvéru
- realizácia interných HR školení
- koordinácia interných trénerov TWI (Training Within Industry) metodológie
- spolupráca s Tréningovým centrom a dohľad nad realizáciou plánu zaškolenia nových zamestnancov
- spolupráca na tvorbe plánov nástupníctva
- riadenie koncoročných rozhovorov so zamestnancami
- koordinácia duálneho vzdelávania v spoločnosti
- tvorba interných vzdelávacích smerníc

- ročný výkonnostný bonus
- doplnkové dôchodkové sporenie
- pružný pracovný čas
- obrovská možnosť sebarealizácie
- účasť na tvorbe koncepcie vzdelávania
- zamestnanecké akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pedagogiké, technické, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť práce v programe excel na úrovni pokročilý
- znalosť HR procesov súvisiacich s procesom vzdelávania zamestnancov
- ovládanie požiadaviek IATF auditu
- znalosť práce so vzdelávacím softvérom
- kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť
- vysoká úroveň prezentačných zručností
- schopnosť koučingu výhodou

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3794190  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac