Špecialista Lean (EPS)

Eissmann Automotive Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Holíč
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Úprava a implementácia layoutov
• Výpočet kanbanu pre nové projekty
• Tvorba aktualizačných tabuliek na prepočet kanbanu
• Reagovanie pri zmenách odvolávok – prepočet a náledná realizácia
• Fyzická realizácia zmien kanbanu
• Návrhy na optimalizáciu kanbanových množstiev, systému atď.
• Tvorba štandardných dokumentov na vizualizáciu
• Implementácia štandardov v rámci vizualizácie
• Uplatňovanie a rozširovanie všeobecných vizualizačných štandardov
• Spolupráca s výrobou a inými oddeleniami
• Vedenie workshopov zameraných na kvalitu a produktivitu v sulade s Lean princípmi
• Vedenie Six Sigma projektov v sulade s DMAIC metódou
• Realizácia a naplánovanie školení zameraných na EPS (Lean) štandardy

pružný pracovný čas
motivujúca práca na zaujímavých projektoch
ročný motivačný bonus
doplnkové dôchodkové sporenie
firemné akcie

Vopred ďakujeme všetkým kanditátom za ich záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický odbor je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Počet rokov praxe

1

samostatnosť
dôslednosť
schopnosť komunikovať naprieč viacerými oddeleniami
práca v tíme
flexibilita

Spoločnosť Eissmann Automotive Slovensko bola založená v roku 2000 ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Eissmann GmbH so sídlom v Bad Urach, Nemecko
Sídlime v meste Holíč a naším výrobným programom je produkcia interiérových doplnkov pre automobilový priemysel z prírodnej a syntetickej kože.

Sortiment výroby:
- stredové konzoly
- palubové dosky
- lakťové opierky
- výplne dverí
Našimi zákazníkmi sú spoločnosti z Nemecka, Francúzska, Rakúska, ako aj výrobné závody v Slovenskej republike.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3629689  Dátum zverejnenia: 26.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 EUR brutto