Reagujte bez životopisu

Procesný inžinier

Eilersen Production Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacVýška platu v závisí od skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za správne nastavenie procesov vo výrobe čalúneného nábytku, ich častí a komponentov.
• Analyzovanie všetkých častí výrobného cyklu za účelom optimalizácie výrobného procesu a zabezpečenie technologickej kvality.
• Mapovanie procesov a ich analýza
• Zavádzanie lean princípov vo výrobe
• Zavádzanie nových pracovných a výrobných postupov s cieľom dosiahnuť čo najvyššiu produktivitu . Práca s dôrazom na kvalitu.
• Úzka spolupráca s oddelením kontroly kvality, firemnými technológmi a manažérom výroby.
• Sledovanie a reportovanie najzávažnejších chýb a nedostatkov vo výrobných procesoch a návrh na zlepšenia a ich samotná implementácia .
• Vyhľadávanie nových riešení v oblasti zlepšovanie výrobných procesov, znižovania pracovných časov, náročností jednotlivých výrobných operácii, prestojov, rizík vzniku závad a pracovných úrazov.
• Vypracovanie návrhov na zlepšenie kvality
• Tvorba metodiky výrobných postupov, technickej dokumentácie a nastavenie kontrolných mechanizmov s cieľom dosiahnuť čo najefektívnejší výrobný cyklus.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- Min 1-3 ročná prax v oblasti procesného riadenia
- Skúsenosť v oblasti riadenia a zavádzania lean systémov
- Skúsenosť s implementáciou kvalitárskych systémov resp. znalosť kvalitárskych systémov a princípov
- Technické zázemie
- Ideálne skúsenosti z drevospracujucého alebo nábytkárskeho priemyslu

Eilersen Production Slovakia s.r.o. je autorizovaným výrobcom a predajcom čalúneného nábytku na vybraných trhoch.
Eilersen Production Slovakia s.r.o. oslavuje 125 rokov na trhu
a zamestnáva 120 zamestnancov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4086028  Dátum zverejnenia: 20.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac