Profesionálny čalúnnik, expert výroby nábytku

Eilersen Production Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
okamžite
1 200 EUR/mesiacPlat určený orientačne . Skutočná výška platu bude dohodnutá na osobnom pohovore v závislosti od skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvyšovanie kvality, technických paramatrov čalúneného nábytku
Zabezpečenie dodržiavania a neustále zdokonaľovanie štandardov kvality
Zvyšovanie úrovne kvality práce našich zamestnancov na oddelení čalúnenia, strižne a šijacej dielne
Vývoj nových modelov a ich zavádzanie do výroby
Odstraňovanie technologických problémov nových modelov
Jedná sa o medzinárodnú pozíciu

Staňte sa súčasťou manažérskeho tímu.
Získajte zodpovednosť za rovnaké úlohy v továrni Eilersen v Tianjine v Číne.
Zácvik.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Drevárske, nábytkárske, technické - zamerané na výrobu nábytku a čalunenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebná kvalifikácia:
Znalosť a skúsenosti s výrobnými metódami, vývojom výrobkov, modernými čalúnnickými materiálmi a plánovaním.
Angličtina B2 minimálne
Výhodou je znalosť DesignConcept (Lectra) v priemysle čalúnnického nábytku.
Hľadáme vyučeného čalúnnika s dlhoročnou praxou, ktorý by pomohol zvýšiť technologickú kvalitu vyrábaných produktov.

Eilersen Production Slovakia s.r.o. je autorizovaným výrobcom a predajcom čalúneného nábytku na vybraných trhoch.
Eilersen Production Slovakia s.r.o. oslavuje 125 rokov na trhu
a zamestnáva 120 zamestnancov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3917390  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac