Profesionálny čalúnnik, expert výroby nábytku

Eilersen Production Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
okamžite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie a zlepšenie kvality oddelenia čalúnenia v prevádzke na Slovensku a neskôr v Číne
Zabezpečenie dodržiavania a neustále zdokonaľovanie štandardov kvality
Školenie a mentoring našich zamestnancov na oddelení čalúnenia.
Vývoj nových modelov
Implementácia nových modelov a metód.
Jedná sa o medzinárodnú pozíciu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Plat určený len orientačne. Skutočná výška platu bude dohodnutá na osobnom pohovore . Nástupný plat 1500€ a viac / v závislosti od skúseností uchádzača /.

Staňte sa súčasťou manažérskeho tímu.
Získajte zodpovednosť za rovnaké úlohy v továrni Eilersen v Tianjine v Číne.
Zácvik.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.7.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Drevárske, nábytkárske, technické - zamerané na výrobu nábytku a čalunenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Potrebná kvalifikácia:
Znalosť a skúsenosti s výrobnými metódami, vývojom výrobkov, modernými čalúnnickými materiálmi a plánovaním.
Angličtina B2 minimálne
Výhodou je znalosť DesignConcept (Lectra) v priemysle čalúnnického nábytku.

Eilersen je autorizovaným výrobcom a predajcom na vybraných trhoch.
Eilersen je rodinná a prevádzkovaná skupina. V roku 2020 oslavujeme 125 rokov
a zamestnávame 320 zamestnancov na celom svete.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

L.Štura 43,
99001 Velky Krtis

Kontakt

ID: 3686593   Dátum zverejnenia: 6.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat určený len orientačne. Skutočná výška platu bude dohodnutá na osobnom pohovore . Nástupný plat 1500€ a viac / v závislosti od skúseností uchádzača /.