Účtovník, účtovníčka

Eilersen Production Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Veľký Krtíš
Termín nástupu
ihneď
1100€ - 2000€ Nástupný plat je len orientačný. Skutočný bude dohodnutý na pohovore a závislý od profesionality a seniority kanditáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v účtovnom programe POHODA
- účtovanie rôznych typov položiek (bankové výpisy, interné doklady, odberateľské a dodávateľské faktúry a pod.)
- zabezpečenie správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
- príprava štatistických výkazov (mesačných, štvrťročných, ročných) a finančných výkazov
- zodpovednosť za spracovanie ročnej účtovnej závierky
- zodpovednosť za prípravu a podávanie daňových priznaní
- komunikovanie s daňovým úradom, audítormi a ostatnými inštitúciami
- kontrola účtovných kníh a účtov
- komplexné spracovanie mzdovej agendy
- sledovanie legislatívnych zmien v pracovnoprávnej oblasti a ich aplikácia do praxe
- ročné zúčtovanie dane a zdravotného poistenia
- príprava reportov pre vedenie spoločnosti

práca v úspešne rozvíjajúcej sa medzinárodnej firme 120 rokov na trhu
práca v mladom kolektíve
flexibilná pracovná doba
letná (3 týždne) + zimná (2 týždne) odstávka (platené volno)

Informácie o výberovom konaní

Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
POHODA (výhodou)
Podvojné účtovníctvo
Mzdové účtovníctvo
Daňová evidencia/legislatíva
Fakturácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Podvojné účtovníctvo - Expert

Počet rokov praxe

2

precíznosť, zodpovednosť, samostatnosť, lojalita,

Eilersen Production Slovakia s.r.o. je autorizovaným výrobcom a predajcom čalúneného nábytku na vybraných trhoch.
Eilersen Production Slovakia s.r.o. oslavuje 125 rokov na trhu
a zamestnáva 120 zamestnancov na Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3650538  Dátum zverejnenia: 24.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100€ - 2000€ Nástupný plat je len orientačný. Skutočný bude dohodnutý na pohovore a závislý od profesionality a seniority kanditáta.