Slovensky mluvící obchodník (sales) manažer pro B2B firmu

eHUB.cz s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
1.9.2023
Mzdové podmínky (brutto)
1 200 - 4 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás prodávat?

Máte v tom nějaké zkušenosti?

Sháníme obchodníka, který nám pomůže prodávat naše služby primárně do řad e-shopů různých velikostí (B2B) na českém trhu.

Napřed něco málo o nás. Ehub je technologická firma se sídlem v Pražských Holešovicích, která si roky vyvíjí vlastní affiliate software a poskytuje služby affiliate marketingu svým klientům. Mezi naše klienty patří značky jako Alza.sk, Smarty, mBank, Twisto, Bonami, JRC a stovky dalších větších i menších klientů.

Máme kvalitní software a super služby k tomu, které našim klientům vydělávají nemalé peníze. Klienti mají náš produkt i službu rádi (doporučují nás dále) a reálně jim pomáhá růst v jejich byznysu.

Jsme na trhu přes 10 let a nejsme žádní nováčci. V posledním roce šlapeme víc i do PR, aby o nás bylo více slyšet.

Celý sales proces si evidujeme v Pipedrivu.

Co potřebujeme:

-Slovensky mluvícího obchodníka, který dokáže vzít do ruky telefon a volat novým potenciálním zákazníkům.
-Tah na branku, férovost a spolehlivost.
-Výborné komunikační schopnosti.
-Schopnost si sám hledat kontakty a ty oslovovat s nabídkou našich služeb.
-Pracovat s Pipedrivem podle stanovených pravidel.

Koho hledáme:

-Někoho, kdo umí hledat kontakty na ty správné lidi uvnitř firem.
-Někoho, kdo používá primárně telefon pro oslovování kontaktů.
-Někoho, kdo se může občas ukázat u nás v kancelářích v Praze.
-Někoho, kdo je motivován výsledky.
-Někoho, koho baví online technologie.
-Někoho, kdo hledá part-time job.

Co za to:

-Externí spolupráce na IČO s flexibilní pracovní dobou (necháme na vás).
-Můžete mít i více klientů jako my nebo můžeš pracovat jen čistě pro nás. Záleží na vás.
-Vysoká výkonnostní složka.
-Práce v pohodovém prostředí s chytrými lidmi.

Líbí se vám co nabízíme? Nebojte se zjistit víc a napište nám.

Budu se těšit! :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Pipedrive - Mírně pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ehub je nejen affiliate síť, ale také technologická firma. Již roky si vyvíjíme vlastní platformu a jsme tím naprosto unikátní v ČR a v některých funkcích i v Evropě. Nejsme žádný kravaťáci a slibotechny. Jsme féroví "kluci od počítačů" co dělají affiliate.

Sídlíme v srdci pražských Holešovic a působíme primárně v ČR, SK, RU, HO a dalších zemích EU.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4594736  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc