Slovensky mluvící obchodník (sales) manažer pro českou B2B firmu

eHUB.cz s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
živnost
Mzdové podmínky (brutto)
1 500 - 5 000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě prodávat? Máš už v tom nějaké zkušenosti?

Sháníme obchodníka, který nám pomůže prodávat naše služby primárně do řad e-shopů různých velikostí.

Napřed něco málo o nás. Ehub je technologická firma se sídlem v Pražských Holešovicích, která si roky vyvíjí vlastní affiliate software a poskytuje služby affiliate marketingu svým klientům. Mezi naše klienty patří značky jako Alza.sk, mBank, Twisto, Bonami, JRC a stovky dalších větší i menších klientů.

Máme kvalitní software a super služby k tomu, které našim klientům vydělávají nemalé peníze. Klienti mají náš produkt i službu rádi (doporučují nás dále) a reálně jim pomáhá růst v jejich byznysu. Jsme na trhu přes 10 let a nejsme žádní nováčci. V posledním roce šlapeme víc i do PR, aby o nás bylo více slyšet.

Co potřebujeme:

-Obchodníka, který dokáže vzít do ruky telefon a volat novým potenciálním zákazníkům
-Tah na branku a spolehlivost
-Férové jednání
-Mluvíš plynule slovensky
-Výborné komunikační schopnosti
-Schopnost si sám hledat kontakty a ty oslovovat s nabídkou našich služeb (leady ti budeme dodávat i my)

Koho hledáme:

-Někoho, kdo již má zkušenostmi s B2B salesem (ideálně v online světě)
-Někoho, kdo umí hledat kontakty na ty správné lidi uvnitř firem
-Někoho, kdo používá primárně telefon pro oslovování kontaktů
-Někoho, kdo je motivován výsledky a má tah na branku
-Někoho, koho baví online technologie

Co za to:

-Part-time nebo externí spolupráci na IČ s  flexibilní pracovní dobou (necháme na tobě)
-Hodinová odměna a vysoká výkonnostní složka
-Práce v pohodovém prostředí s chytrými lidmi

Předtím než nás budeš kontaktovat, tak mrkni na naše stránky - https://ehub.cz/. Trochu ti to napoví co děláme. Zjisti si také jak principiálně funguje affiliate marketing. Budu se na to při našem prvním setkání ptát. :)

Myslíš, že se pro tuhle práci hodíš? Pošli mi o tobě nějaké základní informace a přilož CV nebo odkaz na svůj LinkedIn.

Budu se těšit! :)

Milan Pichlík

Informace o náboru

CV ve slovenštině, odkaz na LinkedIn, přidejte popis předchozích zkušeností v oboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Word, Excel - Mírně pokročilý

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Ehub je nejen affiliate síť, ale také technologická firma. Již roky si vyvíjíme vlastní platformu a jsme tím naprosto unikátní v ČR a v některých funkcích i v Evropě. Nejsme žádný kravaťáci a slibotechny. Jsme féroví "kluci od počítačů" co dělají affiliate.

Sídlíme v srdci pražských Holešovic a působíme primárně v ČR, SK, RU, HO a dalších zemích EU.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4241891  Dátum zverejnenia: 21.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/měsíc