Operátor/-ka v plastovej výrobe

Ehlebracht Slowakei s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacmzda sa bude odvíjať od počtu odpracovaných hodín, od praxe a skúsenosti uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha vstrekovacích lisov, lisovanie dielcov, potláčanie, kompletovanie, montáž, kontrola, opracovanie a balenie výrobkov.

Firma Ehlebracht Slowakei s.r.o. Michalovce presúva a rozširuje svoju výrobu do Košíc, CTP Park Košice, Mestská časť Košice - Barca. Z toho dôvodu potrebujeme väčší počet zamestnancov, ktorých zaškoľovanie bude prebiehať v Michalovciach. Zaškolenie nových zamestnancov bude prebiehať postupne v mesiacoch máj, jún, júl a august. Spustenie výroby v Košiciach je plánované v októbri 2021. Zamestnancom, ktorí sa budú zaškoľovať v Michalovciach bude zamestnávateľ prispievať na dopravu. (Cesta z Košíc do Michaloviec).
Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Materiály neoslovených uchádzačov budú v súlade so Zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- ochota pracovať v 3-zmennej, prípadne 4-zmennej prevádzke
- zodpovedný prístup k práci
- prax na obdobnej pozícii vítaná

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa lisovaním technických plastových výliskov, montážou pre bielu techniku a automobilový priemysel, výrobou a kompletážou produktov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Továrenska 2
071 01 Michalovce

Kontakt

ID: 4060639  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac