Interný účtovník s cudzím jazykom (angličtina )

EHATAX s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 10, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacUvedená základná mzda sa týka junior účtovníka, v prípade skúsenejšieho účtovníka je základná zložka mzdy vyššia a bude finálne dohodnutá v závislosti od odborných a jazykových znalostí, skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa účtovníctvo, dane a cudzie jazyky ?
Si precízny a rád sa sústredíš na jednu spoločnosť, v ktorej spoznáš všetky procesy, vďaka čomu dokážeš ponúknuť vedeniu spoločnosti spoľahlivú podporu v oblasti financií ?
Zároveň však nechceš vo svojej práci skĺznuť len do rutinných činností a nebojíš sa výziev spojených s riešením rôznych medzinárodných transakcií ?
My Ti toto všetko ponúkame.
Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti maloobchodu a veľkoobchodu na medzinárodnej úrovni hľadáme do tímu nového kolegu - interného účtovníka pod dohľadom externého senior účtovníka.

A na akú pracovnú náplň sa môžeš tešiť ?
Popri rutinnej činnosti súvisiacej s bežne sa opakujúcimi transakciami v účtovníctve (nákup a predaj tovaru, režijné nákupy, účtovanie banky, pokladne a interných dokladov) sa budeš mať možnosť zoznámiť aj so zaujímavými prípadmi zdaňovania transakcií z hľadiska DPH pri cezhraničných operáciách. Budeš odsúhlasovať saldá otvorených položiek a budeš podporou pre chod spoločnosti v oblasti financií. Anglický (prípadne taliansky) jazyk budeš môcť používať pri komunikácií s vedením, prípadne s dodávateľmi spoločnosti.
Nemusíš sa však obávať, že na toto všetko budeš sám. Spolupráca bude fungovať za plnej podpory odborníkov, ktorí Ťa do všetkých oblastí zaučia a budú držať dohľad nad Tvojou prácou aj do budúcna.

Ak sa teda chceš rozvíjať a mať na stole okrem dennodenne sa opakujúcich aj zaujímavé a rôznorodé účtovné operácie a využívať pri svojej práci cudzie jazyky a byť vďaka svojej zodpovednosti dôležitou súčasťou tímu v oblasti financií, tak si u nás na správnom mieste.

- flexibilný pracovný čas
- stabilná prosperujúca spoločnosť
- priestor na sebarealizáciu
- po zapracovaní motivačné finančné ohodnotenie

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z jedného kola (pohovoru).
Vaše ponuky s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú adresu. Vybratých kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívny prístup,
- precíznosť,
- komunikačné zručnosti,
- vzdelanie v oblasti účtovníctva,
- flexibilita
- predchádzajúca aktívna prax vo vedení účtovníctva výhodou
- znalosť daňového a účtovného legislatívneho prostredia výhodou
- znalosť ekonomického softvéru Pohoda výhodou
- znalosť talianskeho jazyka výhodou

Ehatax je spoločnosť pôsobiaca v oblasti účtovníctva, daňového poradenstva a spracovania miezd. Počas svojej takmer 15 ročnej histórie sa zameriava prevažne na nemecky a anglicky hovoriacu medzinárodnú klientelu. Aj vďaka svojim partnerským kanceláriám v okolitých krajinách (Česko, Maďarsko, Poľsko, Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Slovinsko, Španielsko) poskytujeme našim klientom služby na vysokej medzinárodnej úrovni.

Viac o Ehatax-e sa môžete dozvedieť aj na našej webovej stránke www.ehatax.com.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kopčianska 10
85101 Bratislava
ID: 3978064  Dátum zverejnenia: 22.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac