Hľadá sa účtovník s cudzím jazykom (maďarčina alebo angličtina alebo nemčina) !

EHATAX s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 10, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1.050 Eur vyššie v závislosti od osobnostných a odborných predpokladov, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš prax v účtovníctve, ktorú chceš ďalej rozvíjať alebo si práve ukončil svoje štúdium a rád by si si svoje teoretické poznatky z oblasti účtovníctva a daní obohatil o praktické skúsenosti ? Študoval si zároveň cudzie jazyky a chcel by si ich aktívne používať pri práci ? My Ti toto všetko ponúkame. Pôsobíme v oblasti outsourcingu účtovníctva, spracovania miezd a daňového poradenstva pre zahraničných klientov a hľadáme do tímu kolegov so záujmom o túto oblasť s možnosťou pracovať aj na čiastočný úväzok. Náplňou práce je:
- vedenie podvojného účtovníctva
- zostavovanie priebežných reportov
- zostavovanie ročných účtovných závierok a daňových priznaní k DzPPO
- vyhotovovanie daňových priznaní k DPH
- komunikácia s klientmi na dennej báze
- pravidelné využívanie cudzieho jazyka
- podieľanie sa na riešení daňových otázok klientov

- podpora osobnostného a profesionálneho rozvoja zamestnancov zo strany zamestnávateľa
- kariérny postup spojený s motivačným finančným ohodnotením
- otvorená komunikácia s vedením
- flexibilita v nastavení pracovného času
- priateľské a slobodné pracovné prostredie
- firemné akcie
- 13. plat
- možnosť interného a externého vzdelávania

Vaše ponuky s profesným životopisom zasielajte na našu e-mailovú adresu. Vybratých kandidátov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúca aktívna prax vo vedení účtovníctva výhodou
- znalosť daňového a účtovného legislatívneho prostredia výhodou
- komunikačná znalosť maďarského, anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
- znalosť ekonomického SW Pohoda výhodou
- proaktívny prístup, komunikačné zručnosti, vzdelanie v oblasti účtovníctva, flexibilita, samostatnosť

Sme dynamická spoločnosť pôsobiaca v oblasti outsourcingu účtovníctva, miezd a daňového poradenstva s vyše 10 ročnou históriou a so zameraním na nemecky a anglicky hovoriacu medzinárodnú klientelu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kopčianska 10
85101 Bratislava
ID: 3330785   Dátum zverejnenia: 16.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1.050 Eur vyššie v závislosti od osobnostných a odborných predpokladov, 13. plat