Recepčná v IT firme

eGroup Solutions, a. s.

Miesto práce
BBC 5, Plynárenská, Ružinov
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
1 000 EUR/mesiacNemáme definovanú hornú hranicu mzdy. Výška mzdy bude dohodnutá pri osobnom pohovore - zohľadňujeme skúsenosti a znalosti kandidátov. Ide o viaczložkovú formu mzdy - uvedená mzda je základ bez odmien a provízií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • činnosti spojené s recepciou, uvítanie hostí, starostlivosť o kuchynku
  • vybavovanie kuriérov, telefonátov, objednávanie tovaru
  • administratívna podpora obchodného, marketingového, ekonomického, personálneho a technického oddelenia
  • back office, kancelárske práce, práca s faktúrami a interným systémom
  • práca od 8:00 - 16:30
  • rôznorodá a zaujímavá práca
  • viac detailov na osobnom pohovore

Čo Vám vieme ponúknuť okrem práce, ktorá nás všetkých baví?

  • zázemie renomovanej a prosperujúcej slovenskej IT spoločnosti
  • práca s najlepšími technológiami
  • možnosť kariérneho rozvoja
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • hlavný pracovný pomer
  • tréningový a rozvojový program, certifikácie
  • skvelý tím
  • smartfón, firemný notebook, zdieľané auto
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť
  • niekoľko tímových a firemných akcií do roka
  • Multisport karta
  • narodeninový a meninový darček

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám na adresu [email protected] štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • priateľská, pozitívne naladená osobnosť
  • proaktívny prístup
  • asertívne správanie
  • komunikatívnosť
  • samostatnosť
  • precíznosť
  • lojálnosť
  • analytické myslenie

eGroup Solutions, a. s. buduje a prevádzkuje spoľahlivú, produktívnu a bezpečnú IT infraštruktúru. Spoločnosť je renomovaným dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Rybanská
Tel.: +421911026532
E-mail: poslať životopis
ID: 4758232  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac