Špecialista technickej IT podpory

eGroup Solutions, a. s.

Plynárenská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
900 - 1 700 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a odbornosti a mzdové podmienky budú predmetom osobného rozhovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komunikácia so zákazníkmi ohľadom nahlásených technických požiadaviek/incidentov, kooperácia s technickými tímami a aktívna participácia na riešení jednotlivých udalostí v rámci stanovených kompetencií, so zreteľom na SLA (Service Level Agreement) podmienky.
  • Poskytovanie technickej podpory používateľom v oblasti hardware a/alebo software
  • Riešenie incidentov a požiadaviek
  • Evidencia informácií o incidentoch a ich riešeniach
  • Vykonávanie pravidelných úloh spojených so správou IKT prostredia
  • Inštalácia a konfigurácia koncových zariadení vrátane SW vybavenia
  • Vedenie evidencie HW a SW komponentov
  • Komunikácia so zákazníkom, eskalácia na vyššiu úroveň podpory a sledovanie stavu riešenia
  • Monitoring IKT prostredia, vyhodnotenie udalostí a následne riešenie incidentov
  • Dodržiavanie termínov a zabezpečenie efektívneho riešenia incidentov
  • Spolupráca pri implementácii IT projektov

Čo Vám vieme ponúknuť okrem práce, ktorá nás všetkých baví?

  • zázemie renomovanej a prosperujúcej slovenskej IT spoločnosti
  • práca s najlepšími technológiami
  • možnosť kariérneho rozvoja
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • hlavný pracovný pomer
  • tréningový a rozvojový program, certifikácie
  • skvelý tím
  • smartfón, firemný notebook, zdieľané auto
  • nadštandardná zdravotná starostlivosť
  • niekoľko tímových a firemných akcií do roka
  • Multisport karta
  • narodeninový a meninový darček

Ak Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected].

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Správa pracovných staníc a periférií - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

IT

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • SŠ/VŠ technického zamerania výhodou
  • prozákaznícky prístup
  • komunikatívnosť a asertivita
  • schopnosť samostatne a systematicky riešiť pridelené úlohy
  • tímový hráč
  • odolnosť voči stresu, dobrý time management

eGroup Solutions, a. s. buduje a prevádzkuje spoľahlivú, produktívnu a bezpečnú IT infraštruktúru. Spoločnosť je renomovaným dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Michaela Rybanská
Tel.: +421911026532
E-mail: poslať životopis
ID: 4408359  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac