Presales konzultant (Full Time)

eGroup Solutions, a. s.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Termín nástupu
ASAP resp. dohodou
Minimálne 1400 EUR brutto. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účasť na konzultáciách so zákazníkmi formou telefonátov, mailov a osobných stretnutí
- technická podpora account managerov v priebehu rokovaní a konzultácií so zákazníkmi
- vypracovanie návrhu technického riešenia na základe vstupov od account managera alebo zákazníka
- pri návrhu riešení kladenie dôrazu na využitie štandardných produktov alebo ich kombinácií
- poskytnutie súčinnosti pri štandardizácii opakovaných riešení
- spätná väzba marketingovému a technickému oddeleniu – na základe požiadaviek zákazníkov
- prispieva k vývoju produktov a služieb
- tvorba dokumentácie k službám
- znalosť produktov a služieb
- podpora realizačného procesu v súčinnosti s projektovým manažérom a ostatnými zúčastnenými oddeleniami spoločnosti
- spolupráca pri školeniach account managerov, odovzdávanie praktických skúseností

- zázemie renomovanej a prosperujúcej slovenskej IT spoločnosti
- možnosť pracovať s najnovšími a najlepšími technológiami
- tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, soft skills tréningy)
- skvelý team
- niekoľko tímových a firemných akcií do roka
- stravné lístky, smartfón, firemný notebook, zdieľané auto
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku na mailovú adresu: [email protected].

Vyhradzujeme si právo odpovedať iba kandidátom, ktorí budú pozvaní na pohovor. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

So zaslaním životopisu súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie, informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- písomné komunikačné schopnosti na vysokej úrovni - dokonalá štylistika a gramatika, schopnosť pochopiť povedané a preniesť do písomnej podoby (nevyhnutné pre písanie ponúk, dokumentácií)
- schopnosť pochopiť systém a jeho fungovanie len na základe dokumentácie, schopnosť analyzovať a pochopiť systém ako celok a rovnako ísť do technických detailov
- technická znalosť štandardných IT služieb a riešení
- znalosti z oblasti technológií centrálnych infraštruktúr (Servery, Dátové úložiská/SAN, Siete/LAN/WAN, Virtualizácia, Monitoring, Zálohovanie a obnova, atď.) od rôznych IT vendorov (IBM, HPE, DellEMC, VMware, Oracle), SW
- široký rozhľad v oblasti IT, znalosti z oblasti správy, ukladania, archivácie, ochrany dát, správy, bezpečnosti a prevádzky systémov a aplikácií
- prehľad o vendoroch a open-source, ktorých produkty sa používajú pri návrhu riešení (IBM, HPE, DellEMC, VMware, Oracle)
- analytický a konštruktívny prístup k riešeniu pridelených úloh

eGroup Solutions, a. s. buduje a prevádzkuje spoľahlivú, produktívnu a bezpečnú IT infraštruktúru. Spoločnosť je renomovaným dodávateľom technologicky orientovaných riešení a komplexných služieb IT, zameriava sa na realizáciu IT projektov a podporu prevádzky IT.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3474730  Dátum zverejnenia: 6.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Minimálne 1400 EUR brutto. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude seniorita zohľadnená v platovej ponuke.