Obchodní manažer/ka Slovensko, Rakousko

egoé s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Rakousko (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
od ledna 2020
Mzdové podmínky (brutto)
1 800 EUR/měsícmotivační složka mzdy na základě splnění stanovených cílů

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí ve Slovenské republice a Rakousku - přímý projektový obchod
• Udržování a rozvoj vztahů se stávajícími klienty
• Spoluúčast a spoluorganizace akcí pro zákazníky, jako předváděcí akce, účast na výstavách atd.
• Vypracování zákaznických nabídek
• Zpětná vazba z trhu a úzká spolupráce s interním vývojem a marketingem za účelem dalšího rozvoje produktového portfolia a posílení značky Egoé
• V případě zájmu a jazykových schopností, podpora při rozvoji externího dodavatelského řetězce v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práci v rozvíjející se české společnosti se zázemím společnosti s dvacetiletou historií
• Zajímavou práci na netradičních projektech s okamžitou realizací
• Dobré mzdové ohodnocení
• Zaměstnanecké výhody – firemní automobil, notebook, mobilní telefon
• Práci v atraktivním oboru a mladém kolektivu
• V případě zájmu možnost postupovat na vyšší pozice
• Využití cizích jazyků při práci

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pozitivní vztah k designu, či architektuře a kreativnímu prostředí
• Zkušenosti v obchodování s designovými produkty výhodou, nikoliv podmínkou
• Aktivní obchodování, účast na schůzkách cca 50% pracovní činnosti
• Umění naslouchat a dobré komunikační schopnosti
• Schopnost týmové spolupráce ale i samostatnosti a proaktivity

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Egoé s.r.o., je česká společnost, která se zabývá navrhováním, výrobou a prodejem venkovního nábytku a dalších produktů pro život venku.

Egoé se dělí na 3 podznačky - Egoé life, které se věnuje venkovnímu nábytku, Egoé nest navrhuje vyrábí vestavby do aut a Egoé move, které nabízí vybavení pro volnočasové aktivity. Tyto produkty úspěšně dodáváme jak na tuzemském tak i světovém trhu.

V Egoé je cílem co nejvíc porozumět potřebám lidí, kteří se rozhodli zažívat ty nejlepší věci venku, a vytvořit jim k tomu co nejkvalitnější podmínky. A to nejen v oblasti nábytku, ale všude, kde je příležitost venkovní aktivity podpořit a zlepšit. Svoji vizi se snažíme naplnit originálním a funkčním designem, ale taky spoustou nových a smělých nápadů.

Pro bližší seznámení navštivte https://www.egoe.eu/cz/

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 3830547  Dátum zverejnenia: 12.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc