Lektor anglického jazyka

eggheads s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
August - október 2020
Mzdové podmienky (brutto)
14 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našich firemných klientov hľadáme kvalitných lektorov anglického jazyka. Výučba bude prebiehať v sídle klienta v širšom centre Bratislavy. Jedná sa o individuálne aj skupinové kurzy, všeobecná angličtina, resp. angličtina so zameraním na slovnú zásobu z oblasti stavebníctva. Hľadáme predovšetkým lektorov, ktorí majú čas v ranných hodinách (7:00-9:00).

-časová flexibilita
-individuálny prístup
-v prípade obojstrannej spokojnosti ponúkame dlhodobú spoluprácu

Prosíme o zaslanie CV, spolu s časmi, kedy máte voľný priestor na kurz, vašou skúsenosťou s výukou jazykov, prípadne aké oblasti jazyka ste už vyučovali (všeobecná, business, stavebná atď.) Prosím, kontaktujte nás, pokiaľ máte záujem o dlhodobú spoluprácu (min. 1 rok). Kontaktná osoba: Lucia Masárová.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

-systematickosť
-dôslednosť
- spoľahlivosť
-zodpovednosť/dochvíľnosť
-schopnosť motivovať
-príjmené vystupovanie

Spoločnosť Eggheads s.r.o. je skúsený poskytovateľ jazykového vzdelávania a prekladov s mnohými spokojnými zákazníkmi.
Ponúkame firemné vzdelávanie prispôsobené individuálnym požiadavkám, certifikované preklady štandardných, odborných a úradných textov, simultánne a konzekutívne tlmočenie z a do všetkých jazykov.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1559230  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 14 EUR/hod.