Robotník - zámočník

EGEM, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámočnícke a montážne práce v objektoch bytovej, občianskej, priemyselnej, poľnohospodárskej výstavby, stavba verejného osvetlenia, káblov, montáž elektrozariadení elektrární, teplární, transformačných staníc, napájacích staníc elektrickej siete.

13. plat, ročné odmeny, príspevky zo SF,
zázemie v stabilnej firme,
poskytované ubytovanie hradené zamestnávateľom,
možnosť profesionálneho rastu, interné zaškolenie

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť + životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu
Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočník, údržbár, kovoobrábač

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Zváranie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kvalifikačné predpoklady:
- vyučený v odbore zámočníckom, opravárenskom alebo kovoobrábajúcom
- vítané základné zváračské oprávnenie

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel, alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3677045  Dátum zverejnenia: 1.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac