820 - 1 200 EUR

Elektromontér

EGEM, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektromontážne práce v objektoch bytovej, občianskej, priemyselnej, poľnohospodárskej výstavby, stavba verejného osvetlenia, káblov, montáž elektrozariadení elektrární, teplární, transformačných staníc, napájacích staníc elektrickej siete.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 820 EUR v závislosti od skúseností a praxe

13. plat, ročné odmeny, príspevky zo SF,
zázemie v stabilnej firme,
poskytované ubytovanie hradené zamestnávateľom,
možnosť profesionálneho rastu, interné zaškolenie

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť + životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu
Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Energetika, Elektrotechnika

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti v zmysle Vyhl. 508/2009 Z. z., minim. §21.
Vítané sú strojárske a zámočnícke zručnosti, príp. zváračský preukaz.

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel, alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Bystricka cesta 5116
034 01 Ružomberok
ID: 3675838   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 820 EUR v závislosti od skúseností a praxe