Referent skladovania

EGEM, s. r. o.

EGEM, s. r. o., prevádzka: Bystrická cesta 5116, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- navrhuje zoznam skladových položiek pomocného materiálu
- sleduje minimálne a maximálne skladové zásoby a v prípade potreby ich dopĺňa
- zodpovedá za prevzatie dodaného materiálu /zariadenia, vykonáva vstupnú kontrolu
- vystavovanie objednávok
- vytváranie príjem a výdaj materiálu v systéme
- evidencia zvereného majetku, správa HIM, NHIM, DHIM
- príprava inventarizačných zoznamov
- zaisťovanie periodických skúšok podľa STN a kalibrácií
- zásobovanie stavieb materiálom
- základná údržba náradia
- celková zodpovednosť za prevádzku a stav skladu spoločnosti

služobný telefón, notebook, 13. plat, ročné odmeny

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť / motivačný list (so súhlasom na spracovanie a evidenciu osobných údajov) + životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu najneskôr do 16.2.2018
Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Energetika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrotechnika, Energetika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou znalosti z energetiky a elektrotechniky, vyhláška 508/2009 a preukazy: Obsluha motorových vozíkov, Obsluha zdvíhacích zariadení, Pohyblivé pracovné plošiny

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel, alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3275794  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou