Projektant elektro

EGEM s.r.o. organizačná zložka

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 280 - 1 950 EUR/mesiacPlatové ohodnotenie v závislosti od praxe, prípadne autorizácie. Náborový príspevok 2 000 EUR. Plat sa skladá z hrubej mesačnej mzdy + mesačné prémie podľa pracovného výkonu 100 do 200 EUR/mesiac + osobné ohodnotenie od 130 - 300 EUR/mesiac. 13. plat + ročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekčné práce - elektro v rozsahu:
- obhliadka miesta realizácie,
- návrh technického riešenia,
- spracovanie kompletnej technickej dokumentácie vo všetkých stupňoch (štúdia, projekty pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu)
- spracovanie podkladov pre stavebný úrad a iné dotknuté organizácie,
- dohľad nad správnou implementáciou navrhnutých riešení,
- spracovávanie dokumentácie skutočného stavu.

Miesto výkonu práce pobočka v Košiciach poprípade v sídle spoločnosti v Ružomberku.
služobný telefón, notebook, náborový príspevok, mesačné prémie a osobné ohodnotenie (po uplynutí skúšobnej doby), 13. plat, ročné odmeny, príspevky zo sociálneho fondu, príspevok na rekreáciu, odmeny pre darcov krvi.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť/motivačný list (so súhlasom na spracovanie a evidenciu osobných údajov) a životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu najneskôr do 27.05.2024. Kontaktovať budeme len záujemcov spĺňajúcich vyššie uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, energetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Úplný začiatočník
Ruplan - Základy
Autodesk Inventor - Základy
Engineering Base (Aucotec) - Základy
Microsoft Visio - Základy
INVERTOR - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť poskytuje služby najmä odberateľom v oblasti výroby a distribúcie el. energie, teplárenstva a priemyslu.

Zameriava sa najmä na komplexnú prípravu, zabezpečenie a realizáciu energetických diel alebo ich ucelených častí vrátane servisu a údržby v rozsahu hladín veľmi vysokého, vysokého a nízkeho napätia a riadiacich systémov vrátane kompletnej projektovej prípravy.

Hlavné zameranie:
* Transformovne prenosovej sústavy ZVN/VVN a VVN/VVN
* Rozvodne distribúcie VVN/VN, VN/NN
* Výrobne elektrickej energie (elektrárne)
* Výrobne tepla (teplárne)
* Priemyselné elektrické rozvody
* Vonkajšie vedenie ZVN a VVN

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Albína Lengvarská
Tel.: +421902962916
E-mail: poslať životopis
ID: 4819324  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 280 EUR/mesiac