Zodpovedný farmaceut

EGACOS PLUS n.o.

Miesto práce
Pavlovičovo námestie, Prešov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za odborné poskytovanie lekárenskej starostlivosti
- vydávanie liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- výroba individuálne pripravovaných liečiv v súlade zo zásadami správnej výrobnej praxe, platného liekopisu a noriem
- poskytovanie poradenstva pacientom ohľadom správneho užívania, dávkovania, prirodzených a vedľajších účinkov liekov
- kontrola stavu skladových zásob
- objednávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
- kontrola kvality liečiv, prijímanie liekov a surovín do skladovej evidencie
- kontrola správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu
- organizácia a riadenie administratívno – ekonomických činnosti pri spracovávaní lekárskych predpisov a lekárskych poukazov.

- práca v príjemnom prostredí
- stabilný pracovný pomer
- zamestnanecké benefity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmaceut

- práca s pokladňou - pokročilý
- Microsoft Word, Excel - základy
- odbornosť, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

Naša spoločnosť prevádzkuje verejnú lekáreň, ktorej základnou prioritou je zdravie pacientov.
ID: 3828711  Dátum zverejnenia: 1.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac