Key Account Manager - Bratislava s príjmom 2 000 EUR +

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Hurbanovo námestie 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 - 3 200 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o zverený región, komunikácia so súčasnými partnermi
- akvizícia nových zákazníkov
- príprava zmlúv, ponúk, reportov - tak ako to poznáte zo svojej úspešnej obchodnej praxe

Ponúkame:
- nástupný fixný plat 1 200 EUR a viac - podľa výsledkov
- bonusy na štvrťročnej a ročnej báze za splnené ciele
- motivačný mesačný provízny program
- firemné benefity (bonusy/prémie, provízie z predaja, manažérsky motivačný program, mobilný telefón, občerstvenie na pracovisku, možnosť občasnej práce z domova)
- zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
- možnosť sebarealizácie a profesného rastu
- istota a zázemie silnej a stabilnej spoločnosti - 24 rokov na trhu

Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, pošlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku s fotografiou.
Ďakujeme veľmi pekne za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou. Vyhradzujeme si právo, kontaktovať len uchádzačov, ktorý spĺňajú všetky požiadavky na hľadanú pozíciu. Pokiaľ Vás nebudeme kontaktovať do 14 dní, nespĺňate naše požiadavky a do ďalšieho kola výberového konania nepostupujete.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj a Obchod, Account manager, Obchodný manager/riaditeľ, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Na vyššie uvedenú pozíciu hľadáme uchádzača/uchádzačku:
- min. SŠ s maturitou, VŠ výhodou
- aspoň 1 rok skúseností s prácou, ktorá zahŕňa kontakt s firemnými zákazníkmi
- dobrú úroveň obchodných zručností
- schopnosť analyzovať trh
- vysoké pracovné nasadenie, kreativitu

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3398115  Dátum zverejnenia: 21.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 3 200 EUR