Poradíme Vám?

Marketingový manažér (senior)

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Svätoplukova 28, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavným cieľom úspešného uchádzača na pozíciu je posilňovanie povedomia o značke Sphere na Slovensku a v Čechách. Predpokladom úspechu je navrhnúť a nastaviť efektívnu marketingovú stratégiu, a pripraviť plány na jej realizáciu. Následne spolu s malým tímom navrhnutú stratégiu implementovať cez konkrétne aktivity do praxe, samozrejme s prihliadnutím na rozpočet.
• Príprava stratégie a následná realizácia spolu s marketingovým tímom /2/
• Riadenie všetkých marketingových aktivít spoločnosti
• Zastupovanie a reprezentovanie spoločnosti v externom prostredí, komunikácia a
vytváranie vzťahov s médiami
• Zastrešenie internej komunikácie
• Sledovanie trendov, monitoring a analýza trhu, sledovanie aktivít v segmente

• základná odmena + bonusy za dosiahnuté ciele
• možnosť rastu a osobného rozvoja
• zamestnanecké benefity
• služobný telefón
• práca v príjemnom pracovnom prostredí
• mladý a dynamický tím spolupracovníkov

V prípade záujmu nám zašlite životopis vrátane fotografie na uvedenú mailovú adresu.
Ďakujeme za Váš záujem spolupracovať s našou spoločnosťou. Ak Vás nebudeme informovať do 14 dní, do ďalšieho kola výberového konania sme sa rozhodli pozvať kandidátov, ktorých profil viac zodpovedal našim požiadavkám na uvedenú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Pokročilý
Facebook Ads Manager - Pokročilý
Instagram Business Manager - Pokročilý
Ecomail - Základy
Microsoft PowerPoint - Expert
Adobe Photoshop - Základy

Počet rokov praxe

4

Je dôležité mať nielen vlastný názor, ale aj schopnosť tento názor presadiť.

Pozícia je ideálna pre kandidáta, ktorý rozumie službám a produktom v oblasti benefitov, vernostných programov, B2B a B2C komunikácii.

Hľadáme kolegu s minimálne 4 ročnou praxou v marketingu s preukázateľnou znalosťou optimalizácie, formátov reklamy, cielenia, nákupných modelov a kampaní, ktorý sa nebojí efektívne viesť a riadiť tím, komunikovať naprieč oddeleniami, ale tiež mu nie je cudzia samotná exekutíva. Podmienkou je tiež vysoká miera samostatnosti, grafické cítenie s ohľadom na najnovšie trendy a orientácia na výsledok.

Sme jednotkou na trhu v oblasti vernostných programov v Čechách a na Slovensku už 27 rokov, s viac ako milión držiteľmi kariet programu Sphere. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava
ID: 3296875  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac