Regionálny zástupca pre vernostný program Sphere

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 3 000 EUR/mesiac1 500 až 3 000 Eur/mesiac, fix + provízia, odmena závisí od obchodných skúseností a výsledkov s možnosťou postupu na riadenie obchodného tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví vás obchod a máte radi marketingové produkty ?
Potom vitajte vo Sphere, kde
• našim partnerom otvárame prostredníctvom vernostných programov nové obchodné a
marketingové možnosti,
• koncovým klientom prinášame výhody a zľavy,
• zamestnávateľom riešime atraktívne benefity pre zamestnancov a mnohé ďalšie

Je za nami už dlhá história, skúsenosti, znalosť segmentu, vernostných programov a tiež stabilná pozícia na trhu.
V súčasnosti chceme rozšíriť našu firmu o aktívneho a schopného obchodníka, ktorý zúročí svoje schopnosti a skúsenosti v B2B obchode ako aj v predaji služieb a riešení.
Čo nevieš, ťa naučíme. Nemusíš mať obavy, že by si v tom bol sám, vždy pomôžeme.
Očakávame chuť, aktivitu a obchodné schopnosti

Hlavné úlohy:
• zodpovednosť za plnenie plánu s príslušným percentuálnym bonusovým ohodnotením
• hľadanie nových obchodných príležitostí, vo zverenom segmente / regióne
• aktívna účasť na tvorbe predajných postupov a cenotvorba na mieru šitých ponúk
• príprava prezentácii, zmlúv a reportov, zápisy do CRM
• aktívna komunikácia s marketingovým oddelením za účelom propagácie partnerov
• rozširovanie spolupráce so zverenými zmluvnými partnermi (aktualizácia)

Ponúkame:
• mesačný fix, motivačný provízny program a bonusy za splnené ciele
• VIP karta do programu Sphere na 3 roky
• firemné benefity z bártrových plnení partnerov vernostného programu
• možnosť sebarealizácie a profesného rastu
• koučing a podpora obchodného tímu
• zázemie a domáca atmosféra menšieho tímu

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v SLOVENSKOM JAZYKU a FOTOGRAFIU na nižšie uvedenú mailovu adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný manažér, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

• skúsenosť s obchodníckou činnosťou min. 2 roky
• skúsenosť s predajom B2B
• húževnatosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať,
prioritizovať úlohy a organizovať si svoju obchodnícku
prácu tak, aby dlhodobo dosahoval stanovený level
produkcie

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3205967  Dátum zverejnenia: 3.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac