Sales development representative

EFIN, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac1 500 až 3 000 Eur/mesiac, fix + provízia, odmena závisí od obchodných skúseností a výsledkov s možnosťou postupu na riadenie obchodného tímu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zmenu a novú výzvu? Ak uvádzate v životopise ako svoje silné stránky odolnosť, odhodlanosť, súťaživosť a kreativitu, práca u nás splní všetky Vaše očakávania. Hlavnou úlohou bude vyhľadať a spojiť sa s kľúčovými osobami - manažérmi a riaditeľmi vo firmách a obchodných prevádzkach a predstaviť im benefity vernostného programu Sphere. Následne vedieť identifikovať tých, ktorým dokážeme priniesť hodnotu a dohodnúť s nimi obchodné stretnutia.

Hlavné úlohy:
• zodpovednosť za plnenie plánu s príslušným percentuálnym bonusovým ohodnotením
• hľadanie nových obchodných príležitostí, oslovovanie klientov a následné mítingy vo zverenom segmente / regióne
• aktívna účasť na tvorbe predajných postupov
• Cenová tvorba na mieru šitých ponúk
• Príprava prezentácii, zmlúv a reportov, zápisy do CRM
• aktívna komunikácia s marketingovým oddelením za účelom propagácie zverených a nových partnerov
• rozširovanie spolupráce so zverenými zmluvnými partnermi (aktualizácia)

Ponúkame:
• bonusy na štvrťročnej a ročnej báze za splnené ciele
• motivačný mesačný provízny program
• firemné benefity
• zaškolenie a systém ďalšieho vzdelávania
• možnosť sebarealizácie a profesného rastu

Ak Vás táto pozícia zaujala, pošlite Váš životopis v SLOVENSKOM JAZYKU a FOTOGRAFIU na nižšie uvedenú mailovu adresu.
Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodný manažér, obchodný zástupca
1

• skúsenosť s obchodníckou činnosťou min. 2 roky
• skúsenosť s predajom B2B
• húževnatosť, komunikatívnosť, schopnosť vyjednávať, prioritizovať úlohy a organizovať si svoju obchodnícku prácu tak, aby dlhodobo dosahoval stanovený level produkcie

Sme jednotkou na trhu v oblasti vernostných programov v Čechách a na Slovensku už 27 rokov, s viac ako milión držiteľmi kariet programu Sphere. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Svätoplukova 28
821 08 Bratislava
ID: 3205967  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac