Špecialista klientservisu - nové prevádzky

EFIN, spol. s r.o.

Svätoplukova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.+ odmena za zmluvu od 20€ do 40€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vieš dobre googliť a nájsť tú najlepšiu prevádzku, reštauráciu alebo obchod? Nerobí ti problém zdvihnúť telefón, zavolať a ponúknuť bezplatnú spoluprácu, ktorá partnerovi prinesie nových zákazníkov? Hľadáme komunikačne zdatného kolegu/kolegyňu, ktorý/á pre našich držiteľov kariet Sphere telefonicky rozšíri sieť prevádzok v okresných mestách. Pomôžeš nám pre držiteľov získať výhodu v podnikoch, ktoré dávajú pre bežného spotrebiteľa zmysel.

Práca nie je náročná a pri troške vôle a chuti učiť sa nové veci je aj pre začiatočníka možné získať okrem hodinovej mzdy extra finančné ohodnotenie za každú prevádzku získanú do programu Sphere. Môžeš pracovať popri škole, alebo aj na živnosť alebo TPP.

Hlavné úlohy:

• vyhľadávanie nových prevádzok na internete alebo na základe odporúčania vo zverenom regióne / segmente
• aktívne oslovovanie prevádzok / partnerov ohľadom zapojenia do programu Sphere
• príprava a zasielanie ponúk a zmlúv
• komunikácia so stávajúcimi zákazníkmi prostredníctvom telefónu, emailu
• sprostredkovanie zákazníckej spätnej väzby, monitoring požiadaviek zákazníkov
• zastupovanie spoločnosti v súlade s firemnou kultúrou
• vedenie evidencie v CRM (interný informačný systém)

Sphere VIP karta pre každého zamestnanca + 1 bonus elektronická karta pre rodinného príslušníka

V prípade záujmu zašlite štruktúrovaný životopis spolu s FOTOGRAFIOU v SLOVENSKOM JAZYKU na nižšie uvedenú emailovú adresu.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač svoj súhlas spoločnosti EFIN, spol. s r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• dynamická osobnosť so schopnosťou presadiť sa
• výborné komunikačné a predajné schopnosti
• schopnosť vyhľadávať príležitosti na trhu (google, reklamy)
• individuálny prístup v každodennom kontakte so zákazníkom
• skúsenosti s predajom v segmente B2B výhodou
• vysoké pracovné nasadenie, kreativita
• ochota k tímovej spolupráci

Spoločnosť EFIN je lídrom v oblasti vernostných programov na Slovensku. Partnerom v našej sieti prinášame nové obchodné príležitosti a komunikačné kanály, pre zamestnávateľov ponúkame zaujímavý a efektívny benefit pre ich zamestnancov a obchodných partnerov. Základným pilierom nášho úspechu je hlavne budovanie a udržiavanie kvalitnej siete nákupných možností pre držiteľov kariet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1667813  Dátum zverejnenia: 28.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.