1 100 - 1 500 EUR

Samostatný účtovník

Effix s.r.o.

Miesto práce
Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Vašej práce bude:
- Samostatné spracovanie účtovníctva pre externých klientov a priebežné poradenstvo
- Samostatné spracovanie účtovných závierok a daňových priznaní
- DPH, DPPO, zrážkové dane, štatistika, prípadne Intrastat
- Pravidelná komunikácia s klientmi
- Spolupráca s junior účtovníkmi a mzdármi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1 100 EUR v závislosti od skúseností a dĺžky úväzku

Ponúkame prácu v príjemnom prostredí v ľahko dostupnej časti Bratislavy.
K zamestnancom sa správame s úctou, navzájom si dôverujeme.
Prácu robíme bez zbytočného stresu a nervozity.
Máme skúsený tím. Pravidelne navštevujeme školenia a zdieľame medzi sebou znalosti.
U nás je flexibilný pracovný čas naozaj flexibilný a priestor pre profesionálny rozvoj je neobmedzený.

Nových kolegov si vyberáme rovnako ako si Vy vyberáte zamestnávateľa. Náš tím priebežne rozširujeme o skúsených ľudí, s ktorými sa dobre pracuje.

Klienti k nám prichádzajú na základe dobrých referencií.
Denne sme s nimi všetci v kontakte a preto dbáme na príjemné vystupovanie, trpezlivé podávanie informácií, pohľad na veci očami našich klientov.

Vyžadujeme teoretickú aj praktickú znalosť slovenského účtovníctva a daní a skúsenosti okrem samostatného spracovania účtovníctva aj so samostatným spracovaním závierok a DPPO. Predchádzajúca práca v účtovníckej / poradenskej firme je veľkou výhodou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Od aplikanta požadujeme zodpovedný prístup k práci aj ku kolegom.
Zdielanie znalostí a skúseností je u nás samozrejmosťou rovnako ako vzájomná pomoc a podpora v rámci tímu.
Ponúkame ľudský prístup a dôveru a očakávame ich aj od zamestnancov.
Dôraz kladieme aj na slušné a profesionálne vystupovanie voči klientom.

Sme poradenská spoločnosť Effix s.r.o., sídlime na Miletičovej ulici č. 21 v Bratislave. V marci sme oslávili 10 rokov. Venujeme sa v prvom rade podnikateľskému a ekonomickému poradenstvu a v druhom spracovaniu účtovníctva a daní externou formou.

Špecializujeme sa na neobvyklé formy podnikania, cezhraničné spolupráce, radíme podnikateľom a firmám na pravidelnej báze, pomáhame im vysporiadať sa s neustálymi zmenami v zákonoch. Máme viacerých klientov zo zahraničia, pre ktorých zabezpečujeme kompletnú účtovnú, daňovú a ekonomickú podporu.
Riešime veci pre slovenské firmy, ktoré nad rámec svojich aktivít v SR rozvíjajú podnikanie do zahraničia.

Vo väčšom rozsahu dodávame bežné účtovné, mzdové a daňové služby slovenským a zahraničným firmám.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Miletičova 21
821 08 Bratislava

Kontakt

ID: 3760952   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1 100 EUR v závislosti od skúseností a dĺžky úväzku