Logo Effectix.com, s. r. o.

Senior Business Development Manager - agentura Effectix

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Jarošova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
2 500 - 4 500 EUR/mesiacPonúkáme poziciu na živnost. Zloženie platu tvorí fix 2500 a provízia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, pozrite si video, ktoré sme pre vás vytvorili na stránke https://www.tesimesanaspolupracu.sk/.  ❤️

Myslíme si, že vám nás a našu kultúru lepšie priblíži.Vďaka nemu sme v súťaži Web Top 100 trikrát získali 1. miesto v kategóriách Autentická kariérní komunikace, Firemní komunikace a Celkový projekt roku a tiež sme druhýkrát po sebe vyhrali 3 ocenenia v Recruitment Academy Awards. Zároveň aj v súťaži Agentura roku máme 1. miesto v kategórii Nejlepší místo, kde pracovat. A v neposlednom rade sme obsadili 2. miesto v súťaži Férový zaměstnavatel, ktorá sa vyhodnocuje na základe Atmoskopu.

Viac informácií o našich benefitoch, wellbeingu a slobodnej firme nájdete tu:

Pridajte sa k nám do skvelého tímu online profesionálov!

Ste energickým obchodníkom, ktorý sa nezľakne studenej akvizície?
Zaujíma vás dynamická oblasť online marketingu?
Obchodujete čestne a záleží vám na výsledkoch pre klienta?
Máte radi rôznorodú a akčnú prácu, kde každý deň prináša novú výzvu?

Požiadavky:

Preukázateľné a výborné výsledky v obchode
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Trochu extrovertnosti, samostatnosti a hlavne ťah na bránku
Zvládať komunikáciu na úrovni majiteľov firiem a top managementu
Záujem o digitálny marketing výhodou
Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a kreatívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Medzi vaše každodenné činnosti bude patriť akvizícia nových klientov, vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi a networking.

Pre váš úspech vám vytvoríme skvelé prostredie. Počítajte s podporou ostatných kolegov, školeniami v Google, možnosťou účastniť sa rôznych seminárov a Google eventov.

Máte možnosť spolupracovať na veľkých klientoch, ako sú Carneo, Union, Nesia atd.

Ak si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientmi naprieč všetkými odvetviami. Možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Alliance.

Nie sme korporácia, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasné, miesto v kancelárii u nás mať budete, ale ak sa rozhodnete pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžete), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, dog friendly office, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Rebicerová
Tel.: +420775788899
E-mail: poslať životopis
ID: 4815723  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac