Junior/Senior New Business Developer pro agentúru Effectix

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
BBC 1 Plus, Plynárenská 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 4 000 EUR/mesiacKombinácia FIX + % odmena podľa výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste energickým obchodníkom, ktorý sa nezľakne studenej akvizície?
Zaujíma vás dynamická oblasť online marketingu?
Obchodujete čestne a záleží vám na výsledkoch pre klienta?
Máte radi rôznorodú a akčnú prácu, kde každý deň prináša novú výzvu?

Ak sa o nás chcete dozvedieť viac, pozrite si video, ktoré sme pre vás vytvorili na stránke www.tesimesanaspolupracu.sk. ❤️

Trikrát sme získali 1. miesto v súťaži Web Top 100 v kategóriách Autentická kariérna komunikácia, Firemná komunikácia a Celkový projekt roka a tiež sme získali 1. miesto v súťaži Recruitment Academy Awards v kategórii People's Choice. Myslíme si, že vám to o nás a našej kultúre prezradí viac.

Pridajte sa do nášho tímu skvelých markeťákov a obchodníkov!

Koho hľadáme a čo budete potrebovať:

Preukázateľné a výborné výsledky v obchode / alebo akčnosť a chuť sa všetko naučiť
Spoľahlivosť a zodpovednosť
Trochu extrovertnosti, samostatnosti a hlavne ťah na bránku (Je potrebné nebáť sa telefonovať a zvládnuť studenú akvizíciu.)
Zvládať komunikáciu na úrovni majiteľov firiem a top managementu
Záujem o digitálny marketing výhodou
Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a aktívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Medzi vaše každodenné činnosti bude patriť akvizícia nových klientov, vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, budovanie vzťahov s klientmi a networking.

Pre váš úspech vám vytvoríme skvelé prostredie. Počítajte s podporou ostatných kolegov, školeniami v Googli, možnosťou zúčastniť sa rôznych seminárov a Google eventov.

Máte možnost spolupracovať na veľkých klientoch, akými sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, Carneo, Rustique, či MP KOVANIA.

Čo ponúkame my?
Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientami naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Aliancie.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť neobmedzených home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budete, ale ak sa rozhodnete pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžete), neobmedzené platené voľno v rámci osobnej zodpovednosti, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie , teambuildingy, Multišport kartu, možnosť kurzov anglického jazyka, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

Máte pocit, že ladíte s našimi hodnotami a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis a motivačný list, ktorým nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Férovosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Komunikačné schopnosti
- Orientáciu v digitálnom marketingu
- Nadšenie pre prácu
- Systematickú prácu na klientoch
- Skúsenosti v digitálnej / marketingovej agentúry výhodou
- Znalosť anglického jazyka výhodou

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.
ID: 4496797  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac