PPC špecialista pre kľúčového GOOGLE partnera

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si analytický typ a vieš čítať v dátach? Vieš nastaviť remarketingové publiká pre e-shop, nielen v teoretickej rovine? Máš rád rôznorodú prácu a chceš spoznávať fungovanie biznisu v rôznych odboroch?

Pridaj sa k nám do tímu PPC nadšencov!

Čo bude tvojou úlohou?

Ako konzultant budeš okrem iného vytvárať a spravovať online reklamné kampane v Google Ads (ako sa hovorí od A po Z). Taktiež sa budeš starať o rozvíjanie projektov u aktuálnych aj nových klientov a musíš si vedieť obhájiť výsledky svojich kampaní. V úzkej spolupráci s našimi seniormi sa budeš podieľať aj na veľkých projektoch a pravidelne si budete zdieľať svoje know-how.

Staneš sa stabilnou súčasťou tímu marketingových profesionálov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi naprieč roznymi odbormi. Podľa pandemickej situácie je v budúcnosti aj možná stáž vrámci CEE Digital Alliance.

Budeš členom súdržného tímu, ktorý spoločne smeruje za naplnením veľkých cieľov.

Ponúkame fixný plat a mesačné bonusy z dosiahnutého obratu firmy. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, sick days, firemné raňajky a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

Ponúkaný plat od 1 100 € do 1 600 € podľa skúseností.

Budeš mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

- Vážime si jeden druhého
- Problémy nezamlčujeme, ale riešime
- Sme spoľahliví a zodpovední
- Sme tu pre našich zákazníkov
- Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
- Sme aktívni
- Myslíme na budúcnosť
- Sme česko-slovenská firma
- Chceme byť najlepší!

Máš pocit, že zdieľate naše hodnoty a mohlo by sa ti u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na tvoj životopis v slovenskom jazyku a motivačný list, ktorým nás presvedčíš, že práve ty si tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office - Excel, Word - Pokročilý
Google Ads - Pokročilý
Slovenský jazyk - Pokročilý

- schopnosť pracovať samostatne ale aj v tíme.
- angličtina výhodou
- Znalosť RTB systémov a Skliku výhodou.

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.
ID: 4068655  Dátum zverejnenia: 26.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac