Account Manager pre kľúčového GOOGLE partnera

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 4659/1, 821 09 Bratislava - Ružinov
Druh pracovného pomeru
živnosť
1 200 - 3 200 EUR/mesiacNa začiatok vám ponúkneme FIX a po zapracovaní neobmedzené provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste energickým obchodníkom, ktorý sa nezľakne studenej akvizície? Zaujíma vás dynamická oblasť online marketingu? Obchodujete čestne a záleží vám na výsledkoch pre klienta? Máte radi rôznorodú a akčnú prácu, kde každý deň je nová výzva?

Pridajte sa k nám do dravého tímu Account Managerov!

S čím sa budete denne stretávať?

Ponúkame možnosť vybudovať si úspešnú kariéru v jednej z najlepších agentúr v CEE regióne a aktívne sa podieľať na jej medzinárodnom raste. Medzi vaše každodenné činnosti budú patriť akvizície nových klientov, vyhľadávanie nových príležitostí pre rozvoj obchodu a firmy, budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi, prezentácie a networking.

Pre váš úspech vytvoríme skvelé prostredie. Počítajte s podporou ostatných kolegov, školeniami v Googli, možnosti zúčastniť sa rôznych seminárov a Google eventov.

Máte možnosť spolupracovať na veľkých klientoch ako sú decathlon.sk, up-slovensko.sk, outdoorguide.sk, blachotrapez.sk, tempokondela.sk.

Čo budete potrebovať, aby ste sa mohli stať naším Account Managerom?

• Preukázateľné a výborné výsledky v obchode
• Chcete byť odborníkom vo svete online marketingu
• Trochu extrovertnosti, samostatnosti ale hlavne ťah na bránku
• Zvládať komunikáciu a prezentáciu na úrovni majiteľov firiem a top manažmentu
• Orientácia a záujem o digitálny marketing
• Anglický jazyk výhodou

Čo ponúkame my?

Pokiaľ si vás vyberieme, budete stabilnou súčasťou a nenahraditeľným členom marketingových profesionálov a budete mať prácu, v ktorej sa môžete plne realizovať so zaujímavými klientmi naprieč všetkými odbormi. Možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Alliance.

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní, na druhej strane si držíme zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budete súčasť tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov.

Samozrejmosťou je výborné platové ohodnotenie na základe výsledkov. Máme možnosť home officu, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, možnosť kurzov anglického jazyka, firemné raňajky, moderné kancelárske priestory v budove BBC 1 a veľa ďalšieho. Ponúkame spoluprácu na IČO.

Budete mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

• Vážime si jeden druhého
• Problémy nezamlčiavame, ale riešime
• Sme spoľahliví a zodpovední
• Sme tu pre našich zákazníkov
• Jediná spolupráca je férová spolupráca
• Sme aktívni
• Myslíme na budúcnosť
• Sme česko-slovenská firma
• Chceme byť najlepší!

Máte pocit, že ladíte s našimi hodnotami a mohlo by sa vám u nás páčiť?

Potom sa budeme tešiť na váš životopis s aktuálnou fotografiou a motivačný list, ktorým nás presvedčíte, že práve vy ste tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Práca v tíme

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.
ID: 4033415  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac