Obchodný zástupca, s možnosťou viesť vlastný tím

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Jakubovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.4.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Áčkového hráča! Nehľadáme priemerného obchodníka. Hľadáme človeka, ktorý dokáže vyhrávať tendre a následne kompletne s kolegami odriadiť celý projekt tak, aby bol na konci klient spokojný na 120 %.

Čo budeš robiť:

1) Aktívne vyhľadávať a rozvíjať vzťah s potenciálnymi klientmi
2) Vyhľadávať a následne vyhrávať tendre
3) Podieľať sa na vytváraní komplexných riešení pre klientov
4) Riadiť a sledovať priebeh zákazky
5) Zúčastňovať sa konferencií a sledovať trendy v online marketingu
6) Rozvíjať vlastných klientov a sledovať dosahovanie výsledkov

Aktívna účasť pri budovaní našej značky
Spolupráca s tými najlepšími (sme Kľúčový Partner Google)
Interné vzdelávanie, Google workshopy, účasť na konferenciách
Skvelý tím zložený zo 47 kolegov v Bratislave, Prahe a Brne
Sloboda v práci, ľudský prístup a priateľské vzťahy
Dosah na firemné opcie
Spolupráca na IČO
Skvelé kvartálne grilovačky a párty v našej vile v Prahe
Rozvíjanie svojich zručností na klientoch a zaujímavých projektoch
Platové ohodnotenie na základe tvojich výsledkov od 1 500 € - 4 000 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Máš obchodovanie v krvi a nebojíš sa výziev? Chcel by si to poriadne nakopnúť, ale nemáš kde? Využi svoje skúsenosti a posuň svoje pracovné možnosti na novú úroveň.

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, ktorá chce byť lídrom na trhu. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme.

Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Sme Google Partner a pratíme medzi top agentúry na Slovensku a v Českej republike. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a IAB Slovakia.

Na trhu pôsobíme od roku 2009 a tím 100 špecialistov sa stará o stredných a veľkých klientov vo vyše 20 krajinách. Našou misiou je, aby sme pomáhali klientom rásť. Zakladáme si na férovej partnerskej spolupráci. Učíme sa, aby sme posúvali hranice.
ID: 3620050  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500