Account manager pre Bratislavu

Effectix.com, s. r. o.

Miesto práce
Jakubovo námestie 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a nových obchodných príležitostí
• Uzatváranie obchodných zmlúv a nastavovanie effektívnej on-line stratégie
• Spolupráca s ďalšími oddeleniami v spoločnosti
• Starostlivosť o existujúcich klientov
• Účasť na výberových konaniach s cieľom VYHRAŤ

• Aktívna účasť pri budovaní našej značky
• Fixný plat 500€ – 800€ + nezastropovaná výška bonusov
• Spolupráca s tými najlepšími (sme Google Premier Partner)
• Interné vzdelávanie a Google workshopy, rozpočet na tvoje externé vzdelávanie
• 35 kolegov v Prahe, Brne a Bratislave
• Sloboda v práci
• Ľudský prístup a priateľské vzťahy
• Dosah na firemné opcie
• Spolupráca na IČO alebo HPP

Efektivitu máme v názve. Sme Google Premier Partner, digitálna agentúra. Naše pobočky sú v Prahe, Brne a Bratislave, spolu čerpáme z každého trhu to najlepšie. Pre našich klientov vytvárame effektívne marketingové stratégie. Špecializujeme sa na výkonnostné kanály, content marketing a export.

Ak nechceš stále "prokrastinovať", ale zamakať na svojej kariére úspešného obchodníka / accounta, sme tu pre teba!Už ťa nebaví ponúkať "najlepšiu" internetovú reklamu, "najviac" konverzií, či klientom prezentovať "komplexné a transparentné" on-line služby?
Chceš klientom prinášať EFFEKTÍVNE riešenie, ktoré skutočne prináša EFFEKT? Hľadáš stabilného partnera (9 rokov na trhu a 2 krajiny) s výborným investorom, kde sa budeš môcť dlhodobo realizovať a rásť? Hľadáš miesto, kde by si mohol pracovať na klientoch ako je Philips, Penta, Muziker, Lomax, ALBIXON, AQT alebo WinWinJob?
Potom príď medzi nás. EFFEKTIVITU máme už v názve! Nehľadáme priemerného obchodníka (accounta). Hľadáme niekoho, kto sa nám hodí do tímu. Niekoho, kto rád vyhráva. Hľadáme toho najlepšieho.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Google AdWords - základy
Google Analytics - základy

Effectix.com je výkonná spoločnosť, ktorá v každej chvíli prináša klientom efektívne riešenie. Neustále na sebe pracujeme, vzdelávame sa, chodíme na medzinárodné konferencie a marketingové akcie. Takmer každý z nás má certifikáciu Google Adwords a pravidelne píše články na náš blog. Je pre nás dôležité byť na vrchole pokiaľ ide o sledovanie a aplikovanie trendov v on-line marketingu.

Máme jediný cieľ – byť efektívni pre seba aj pre svojich klientov.

Adresa spoločnosti

Effectix.com, s.r.o.
Jakubovo námestie 19
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3238900   Dátum zverejnenia: 10.11.2017