Referent verejného obstarávania

Effective management SK, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 103/a, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zastrešenie kompletnej administratívnej agendy pre obchodné súťaže a verejné obstarávanie (VO) zo strany uchádzača
• kompletizovať ponuky do finálnej podoby
• dodržiavať všetky termíny vyhlásených VO zákaziek
• participovať pri elektronických aukciách
• aktualizovať platnosť dokladov potrebných pre VO
• sledovať a implementovať zmeny v zákone pre VO

- stabilná a stále rozvíjajúca sa spoločnosť
- mladý kolektív
- práca na trvalý pracovný pomer
- celoročné cestovné poistenie liečebných nákladov
- zabezpečovanie potrebných školení

Vážení uchádzači, vážime si Váš prejavený záujem a čas, ktorý ste tejto pracovnej ponuke venovali. Ďakujeme Vám za zaslanie Vašich životopisov. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorých skúsenosti a kompetencie spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, administratívne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti vo verejnom obstarávaní sú výhodou - zabezpečíme potrebné školenia
• schopnosť objavovať a využívať príležitosti
• komunikačné a prezentačné znalosti
• proaktívny prístup
• flexibilita
• zodpovednosť a spoľahlivosť

Spoločnosť Effective management je dynamická spoločnosť, ktorá svojim klientom plní požiadavky vo všetkých kľúčových oblastiach podnikania. Našou prioritou je kvalita poskytovaných služieb, ku ktorým pristupujeme zodpovedne a flexibilne, vďaka čomu sme si získali dôveru u našich klientov. Viac na www.eff.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2621493  Dátum zverejnenia: 10.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €