Bezpečnostný technik GDPR

effective energy s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
15.04.2019
700€ základ plus bonusy do výšky extra 800€. Naši technici si bežne zarobia viac ako 1000€ v čistom mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technik BOZP a GDPR
- zodpovedná osoba za ochranu osobných údajov
- osobné návštevy zákazníkov
- vypracovanie dokumentácie pre našich zákazníkov
- pravidelná komunikácia so zákazníkmi
- implementácia nových nariadení

Fixný plat + výkonnostný bonus, zabezpečenie vzdelávania a kurzov v odbore na náklady zamestnávateľa, stravné lístky, služobné auto a mobilný telefón, laptop, tlačiareň. Výkon práce je formou "home-office" s flexibilnou pracovnou dobou.
Zamestnávateľ zabezpečí zamestnancovi pred nástupom teoretické aj praktické školenie technika GDPR.

POZOR: záujemca o pracovnú pozíciu musí byť bezpečnostným technikom podľa zákona č.124/2006 Z.z.
Hľadáme hlavne technikov BOZP z okolia Banskej Bystrice a Zvolena.
Pohovory sa uskutočnia 07.03.2019 v Zvolene. O presnom termíne a mieste konania pohovoru vás budeme informovať telefonicky po zaslaní životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax s ochranou osobných údajov je výhodou, ale nie podmienkou
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
- flexibilita
- komunikatívnosť
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť
- dochvíľnosť

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodnodno-realizačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií ako Fotovoltické elektrárne, solárne systémy na ohrev TUV, tepelné čerpadlá, revíziami elektrických zariadení.

www.sunmander.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3365524  Dátum zverejnenia: 26.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700€ základ plus bonusy do výšky extra 800€. Naši technici si bežne zarobia viac ako 1000€ v čistom mesačne.