1 300 - 1 700 EUR

Inštalatér fotovoltických elektrární

effective energy s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
02.09.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v modernom, populárnom odvetví a v dynamicky sa rovíjajúcej firme? Do svojho tímu hľadáme inštalatérov fotovoltických elektrární v rámci západného a stredného Slovenska, pre rodinné domy a firemných zákazníkov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800€ základ, plus prémie aj ďalšich 900€. Naši technici si bežne zarobia 1300-1700€ v hrubom, v závislosti od kvalifikácie.

Práca na montážach štandardne 4 dni do týždňa, voľné víkendy, fixný plat na hlavný pracovný pomer + výkonnostný bonus, v prípade záujmu môžete pracovať aj na živnosť. Ďalej poskytujeme stravné lístky, služobné auto a mobilný telefón, flexibilnú pracovnú dobu, v prípade potreby zabezpečíme ubytovanie na montáži, alebo preplatíme cestu domov. Zabezpečujeme vzdelávanie a kurzy v odbore na náklady zamestnávateľa.

Pohovory sa uskutočnia dňa 20.08.2019 v sídle firmy v Nitre. Nástup do zamestnania podľa možností koncom leta 2019. Pokiaľ už máte naplánovanú letnú dovolenku, nie je v tom žiadny problém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektroinštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Elektrotechnik by mal byť držiteľom aspoň oprávnenia § 21,alebo 22 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z. Hľadáme zamestnancov s vynikajúcimi technickými schopnosťami, ktorí sú zodpovední, dochvíľni a vedia pracovať samostatne. V prípade, že nemáte prax alebo vzdelanie v obore, tak hľadáme aj šikovných a zručných montérov, ktorí chcú prax získať. Máme záujem aj o spoluprácu so živnostníkmi, alebo menšími firmami.

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií, kotlov, revíziami elektrických zariadení a vykonávaním školení GDPR, BOZP a PO.
www.sunmander.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Coboriho 2
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sokol
E-mail: poslať životopis
ID: 2930546   Dátum zverejnenia: 13.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ základ, plus prémie aj ďalšich 900€. Naši technici si bežne zarobia 1300-1700€ v hrubom, v závislosti od kvalifikácie.