Revízny technik elektrických zariadení (EZ)

effective energy s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
05.10.2022
1 200 - 2 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od počtu vykonaných revízií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návštevy existujúcich zákazníkov a vykonávanie revízií inštalovaných elektrických zariadení v zmysle oprávnenia § 24 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

Hľadáme revízneho technika na hlavný pracovný pomer, polovičný úväzok, alebo živnosť. Zvažujeme aj formu externej spolupráce, takže sa nebránime ani spolupráci so živnostníkmi, alebo malými firmami.
Organizácia stretnutí s pomocou asistentky, fixný plat + výkonnostný bonus, stravné lístky, služobné auto a mobilný telefón, flexibilná pracovná doba, zabezpečenie vzdelávania a kurzov v odbore na náklady zamestnávateľa.

POZOR: záujemca o pracovnú pozíciu musí byť držiteľom osvedčenia v zmysle § 24 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
Pohovor sa uskutoční v Nitre na sídle firmy. Nástup do zamestnania podľa možností čo najskôr. O presnej hodine a mieste konania pohovoru vás budeme informovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vynikajúce technické schopnosti, schopnosť pracovať samostatne, zodpovednosť, dochvíľnosť.

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodnodno-realizačná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií ako Fotovoltické elektrárne, solárne systémy na ohrev TUV, tepelné čerpadlá, revíziami elektrických zariadení.

www.sunmander.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2747612  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac