Revízny technik elektrických zariadení (EZ)

effective energy s.r.o.

Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
03.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
fix 950€, plus daľšie prémie a bonusy. V čistom si naši revízny techici zarobia 1000-1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Návštevy existujúcich zákazníkov a vykonávanie revízií inštalovaných elektrických zariadení v zmysle oprávnenia § 24 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.

Organizácia stretnutí s pomocou asistentky, fixný plat + výkonnostný bonus, stravné lístky, služobné auto a mobilný telefón, flexibilná pracovná doba, zabezpečenie vzdelávania a kurzov v odbore na náklady zamestnávateľa. Revízne správy vypracováva asistentka.

POZOR: záujemca o pracovnú pozíciu musí byť držiteľom osvedčenia v zmysle § 24 vyhl. MPSVaR č. 508/2009 Z.z.
Pohovor sa uskutoční 18.1.2019 v Nitre. Nástup do zamestnania podľa možností čo najskôr. O presnej hodine a mieste konania pohovoru vás budeme informovať telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

18.1.2019 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Vynikajúce technické schopnosti, schopnosť pracovať samostatne, zodpovednosť, dochvíľnosť.

Spoločnosť effective energy s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom a montážami produktov Obnoviteľných zdrojov energií, kotlov, revíziami elektrických zariadení a vykonávaním školení BOZP a PO.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Coboriho 2
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sokol
E-mail: poslať životopis
ID: 2747612   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   fix 950€, plus daľšie prémie a bonusy. V čistom si naši revízny techici zarobia 1000-1500